Ухвала від 05.11.2018 по справі 524/8944/18

Справа № 524/8944/18

Провадження № 2-о/524/230/18

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05.11.2018 року Суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука Кривич Ж.О. розглянувши заяву Кременчуцької міської ради Полтавської області про визнання спадщини відумерлою,

ВСТАНОВИВ:

01 листопада 2018 року до суду надійшла вказана заява, яка була передана судді із канцелярії суду 02 листопада 2018 року та яка відповідає вимогам ст. 335 ЦПК України.

Відповідно до ст. 334 ЦПК України дана заява підсудна Автозаводському районному суду м. Кременчука.

Відповідно ст. 187 ЦПК України суддя вважає за необхідне відкрити провадження по вищевказаній справі.

Призначити по справі судове засідання з викликом сторін, з направленням їм документів згідно переліку зазначеного в ст. 335 ЦПК України, а також запропонувати заінтересованій особі подати у відповідний строк заперечення проти заяви і посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Відповідно до п. 7 ч. 2 ст. 187 ЦПК України про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі суд постановляє ухвалу, в якій зазначаються ….. результат вирішення заяв і клопотань позивача, що надійшли разом із позовною заявою, якщо їх вирішення не потребує виклику сторін.

Керуючись ст.ст. 187, 337 ЦПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

Прийняти до провадження вищевказану заяву.

Визнати по справі: заявником - Кременчуцьку міську раду Полтавської області, заінтересованою особою - КП «Квартирне управління».

Призначити по справі відкрите судове засідання на 16 листопада 2018 року на 09 годину 45 хвилин з викликом заявника та заінтересованих осіб.

Витребувати від Кременчуцького міського відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській обл. інформацію чи є актовий запис про смерть:

-гр. ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка була зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2.

-гр. ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, який проживав за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2 (згідно листа Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області за № 107-62/АЗ від 31.07.2018 року відомості щодо смерті зареєстровано в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події за № 7418 від 06.06.2014 року.

Якщо так, прошу направити на адресу суду належним чином завірену копію актових записів про смерть.

Витребувати від 1-ї Кременчуцької державної нотаріальної контори (39600, м. Кременчук, вул. Шевченка, 38) належним чином засвідчену копію спадкової справи (якщо така є) після померлої 13.03.2011 року ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, та після померлого ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3.

Витребувати від Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області (39600, м. Кременчук, вул. 29 вересня, 6) належним чином засвідчену копію витягу з журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події щодо запису за № 7418 від 06.06.2014 року про відомості щодо смерті ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3

Витребувані документи направити на адресу суду з посиланням на номер справи.

Повідомити про кримінальну відповідальність за ст. 382 КК України за невиконання ухали щодо надання витребуваних документів.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет - https://court.gov.ua/sud1601/.

Ухвала про відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудності може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду через суд першої інстанції протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя: Ж.О.Кривич

Попередній документ
77795876
Наступний документ
77795878
Інформація про рішення:
№ рішення: 77795877
№ справи: 524/8944/18
Дата рішення: 05.11.2018
Дата публікації: 15.11.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Автозаводський районний суд м. Кременчука
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Окреме провадження; Справи про визнання спадщини відумерлою
Розклад засідань:
08.02.2021 09:00 Автозаводський районний суд м.Кременчука
10.03.2021 09:05 Автозаводський районний суд м.Кременчука
05.05.2021 09:00 Автозаводський районний суд м.Кременчука