Ухвала від 09.11.2018 по справі 0540/6299/18-а

ПЕРШИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

09 листопада 2018 року справа №0540/6299/18-а

приміщення суду за адресою: 84301, м. Краматорськ вул. Марата, 15

Перший апеляційний адміністративний суд у складі суддів: Арабей Т.Г., Геращенка І.В., Ястребової Л.В., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1, який діє в інтересах ОСОБА_2 на ухвалу Донецького окружного адміністративного суду від 28 серпня 2018 року у справі № 0540/6299/18-а (головуючий суддя І інстанції - Толстолуцька М.М.), складену у повному обсязі 28 серпня 2018 року у м. Слов'янську Донецької області, за позовом ОСОБА_2 до Департаменту адміністративних послуг Мріупольської міської ради, третя особа - ОСОБА_3 про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

До Першого апеляційного адміністративного суду надійшла апеляційна скарга ОСОБА_1, який діє в інтересах ОСОБА_2 на ухвалу Донецького окружного адміністративного суду від 28 серпня 2018 року.

Ухвалою Першого апеляційного адміністративного суду від 17 жовтня 2018 року апеляційну скаргу управління залишено без руху, встановлено строк для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги протягом десяти днів з наступного дня після отримання копії цієї ухвали шляхом направлення на адресу Першого апеляційного адміністративного суду оригіналу документу про сплату судового збору у розмірі 1762,00 грн. (а.с. 32 ).

Копію ухвали від 17 жовтня 2018 року апелянтом отримано 26 жовтня 2018 року, що вбачається з відмітки на повідомленні про поштове відправлення (а.с. 34).

Останній день для усунення недоліків апеляційної скарги сплинув 05 листопада 2018 року.

У встановлений судом строк недоліки апеляційної скарги усунуті не були, судовий збір за подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції не сплачено, що підтверджується довідкою про відсутність даних в реєстрі підтверджень оплат із Казначейства про зарахування судового збору станом на 06 листопада 2018 року (а.с. 35).

Відповідно до ч. 2 ст. 298 Кодексу адміністративного судочинства України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених ст. 296 цього Кодексу, застосовуються положення ст. 169 цього Кодексу.

За приписами п.1 ч.4 ст.169 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

Відповідно до ч. 6 ст. 298 Кодексу адміністративного судочинства України про повернення апеляційної скарги постановляється ухвала, яка може бути оскаржена в касаційному порядку.

У зв'язку із невиконанням ухвали Першого апеляційного адміністративного суду від 17 жовтня 2018 року, суд дійшов висновку про необхідність повернення апеляційної скарги ОСОБА_1, який діє в інтересах ОСОБА_2, що не позбавляє його права на повторне звернення з апеляційною скаргою в порядку, встановленому законом.

Керуючись ст. 169, 296, 298, 325, 328, 329 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1, який діє в інтересах ОСОБА_2 на ухвалу Донецького окружного адміністративного суду від 28 серпня 2018 року у справі № 0540/6299/18-а за позовом ОСОБА_2 до Департаменту адміністративних послуг Мріупольської міської ради, третя особа - ОСОБА_3 про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії - повернути апелянту.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та може бути оскаржена до Верховного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повне судове рішення складено 09 листопада 2018 року.

Судді Т.Г. Арабей

І.В. Геращенка

Л.В. Ястребова