Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
Справа № 357/12561/18
1-кс/357/4882/18
29 жовтня 2018 року м. Біла Церква
Слідчий суддя -суддя Білоцерківського міськрайонного суду Київської області ОСОБА_1 при секретарі судового засідання ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду № 3 м. Біла Церква скаргу ОСОБА_3 на бездіяльність заступника прокурора Білоцерківської місцевої прокуратури Київської області ОСОБА_4 , яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудового розслідування,
за участю: особи, яка подала скаргу - ОСОБА_3 ,
На підставі ч. 2 ст.376 КПК України слідчий суддя проголошує вступну та резолютивну частини ухвали.
Керуючись ст. ст. 303, 304, 306, 307 КПК України, слідчий суддя, -
Скаргу заявника ОСОБА_3 на бездіяльність заступника прокурора Білоцерківської місцевої прокуратури Київської області ОСОБА_4 , яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудового розслідування - задовольнити.
Визнати противоправною бездіяльність заступника прокурора Білоцерківської місцевої прокуратури Київської області ОСОБА_4 щодо невнесення відомостей про кримінальні правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Зобов'язати заступника прокурора Білоцерківської місцевої прокуратури Київської області ОСОБА_4 внести відомості відносно слідчого СВ Білоцерківського ВП ГУ НП в Київській області ОСОБА_5 про кримінальні правопорушення, передбачені ст. 354, 365, 366 КК України за заявою ОСОБА_3 від 17.10.2018 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Копію ухвали направити для виконання прокурору Білоцерківської місцевої прокуратури Київської області, слідчому СВ Білоцерківського ВП ГУ НП в Київській області - ОСОБА_5 , ОСОБА_3 - для відома.
Повний текст ухвали буде проголошений 31.10.2018 року о 12год. 30хв. у приміщенні Білоцерківського міськрайонного суду Київської області за адресою: м. Біла Церква, вул. Першотравнева, 4-А.
Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає.
Слідчий суддяОСОБА_1