Справа № 127/16247/18
Провадження 2/127/2750/18
05 листопада 2018 року Вінницький міський суд Вінницької області
в складі головуючого судді Короля О.П.
секретаря Крижанівського В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 за участю третьої особи без самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача ОСОБА_3 адміністративних послуг Вінницької міської ради про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням,
В наведеній вище цивільній справі представник третьої особи без самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - ОСОБА_3 адміністративних послуг Вінницької міської ради звернувся дол суду з клопотанням про витребування з Державного нотаріального архіву Вінницької області копії спадкової справи №281/91, заведеної Першою вінницькою державною нотаріальною конторою після смерті 25.03.1991 року ОСОБА_4 та з КП «Вінницьке міське БТІ» інвентаризаційної справи на будинковолодіння №50 по вул. Івана Бойка в м. Вінниці.
Позивач ОСОБА_1 не заперечувала щодо витребування таких доказів.
Оглянувши матеріали справи, суд дійшов висновку про задоволення заяви про витребування доказів.
Згідно із ст. 76 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, які мають значення для вирішення справи. Відповідно до ч.1 ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.
Для з»ясування обставин, що мають значення для справи, суд вважає за необхідне витребувати належні в справі докази з Державного нотаріального архіву Вінницької області та з КП «Вінницьке міське БТІ».
Враховуючи наведене та керуючись ст. 84 ЦПК України, -
Клопотання представника третьої особи без самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - ОСОБА_3 адміністративних послуг Вінницької міської ради задовольнити.
Витребувати :
з Державного нотаріального архіву Вінницької області копії спадкової справи №281/91, заведеної Першою вінницькою державною нотаріальною конторою після смерті 25.03.1991 року ОСОБА_4;
з КП «Вінницьке міське БТІ» інвентаризаційну справу на будинковолодіння №50 по вул. Івана Бойка в м. Вінниці.
Вказані документи надати в Вінницький міський суд Вінницької області (21050 м. Вінниця, вул. Грушевського, 17) до 21.11.2018 р.
Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов»язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п»яти днів з дня вручення ухвали.
У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Суддя