Код суду 233 № 233/5797/18
06.11.2018 року м.Костянтинівка
Суддя Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області Стадченко О.В. вивчивши адміністративний матеріал, який надійшов з Головного управління ДФС у Донецькій області відносно:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, РНОКПП НОМЕР_1, який обіймає посаду головного бухгалтера КДНВП «Кварсит», не одруженого, має на утриманні одну неповнолітню дитину, мешкає за адресою: АДРЕСА_1,
за ст. 163-2 ч. 2 КУпАП,
До Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області надійшов адміністративний протокол №120 від 17 вересня 2018 року складений головним державним ревізором-інспектором Костянтинівського відділу податку на прибуток, місцевих податків і зборів, екологічного податку та рентної плати Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області ОСОБА_2, відносно ОСОБА_3 за ч.2 ст. 163-2 КУпАП.
Відповідно ст. 278 КУпАП під час підготовки до розгляду справи про адміністративне правопорушення суддя повинен перевірити чи правильно складений протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення.
Вивчивши матеріали про адміністративне правопорушення, суддя дійшов наступних висновків.
Відповідно до ст. 7 КУпАП провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.
Згідно ст. 245 КУпАП завданнями провадження про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом…
Відповідно до ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи.
При вивченні матеріалу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 встановлено, що правопорушення, яке інкримінується останньому носило триваючий характер, і було закінчено в день фактичної сплати податків і обов'язкових платежів, проте в протоколі про адміністративне правопорушення № 120 від 17 вересня 2018 року не зазначено, коли саме були розпочаті і закінчені протиправні дії ОСОБА_4, які підпадали би під диспозицію ст.163- 2 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_4, згідно протоколу про адміністративне правопорушення, інкримінується вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 163- 2 КУпАП, якого протягом року було піддано адміністративному стягненню за теж правопорушення, проте з протоколу не зрозуміло, коли саме і за якою статтею останній був притягнений до адміністративної відповідальності і яке стягнення було до нього застосоване.
За таких обставин здійснити розгляд справи про адміністративне правопорушення та прийняти законне і обґрунтоване рішення по ній не можливо, у зв'язку з чим вважаю за необхідне матеріал про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_4 за ст. 163-2 ч.2 КУпАП повернути до Головного управління ДФС у Донецькій області для належного оформлення.
Керуючись ст.ст. 7, 245, 256, 268, 278, 280, 283 КУпАП, суддя, -
Матеріал про адміністративне правопорушення № 120 від 17 вересня 2018 року відносно ОСОБА_4 за ч. 2 ст. 163-2 КУпАП повернути до Головного управління ДФС у Донецькій області.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: О.В. Стадченко