Донецький окружний адміністративний суд
про відкриття провадження в адміністративній справі
08 грудня 2009 р. Справа № 2а-19643/09/0570
приміщення суду за адресою: м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивизії, 17
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Тарасенко І.М. розглянувши позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Донецькшахтометробуд» до Управління Пенсійного фонду України в Будьоннівському районі м. Донецька про визнання вимоги про сплату боргу № Ю-35 від 05.11.2009 року недійсною,-
Товариство з обмеженою відповідальністю «Донецькшахтометробуд» звернулося до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до Управління Пенсійного фонду України в Будьоннівському районі м. Донецька про визнання вимоги про сплату боргу № Ю-35 від 05.11.2009 року недійсною.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України та підлягає розгляду судом в порядку адміністративного судочинства. Підстав для повернення позовної заяви особі, яка її подала, а також для відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, немає.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 107, 114 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Прийняти до розгляду позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Донецькшахтометробуд» до Управління Пенсійного фонду України в Будьоннівському районі м. Донецька про визнання вимоги про сплату боргу № Ю-35 від 05.11.2009 року недійсною та відкрити провадження в адміністративній справі № 2а-19643/09/0570.
Призначити зазначену адміністративну справу до судового розгляду на 24 грудня 2009 року на 09 годину 00 хвилин.
Позивачеві надати суду оригінали документів на яких ґрунтуються позовні вимоги (для огляду).
Відповідачеві надати суду письмові заперечення проти позову, оригінали документів для огляду (копії до матеріалів справи), що підтверджують заперечення; оригінал довіреності представника та документ, що підтверджує його особу (для огляду); забезпечити явку представника у судове засідання.
Явка представників сторін у судове засідання є обов'язковою.
Адміністративна справа розглядатиметься суддею одноособово.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Тарасенко І.М.