Справа №242/4439/18
Провадження №3/242/1104/18
01 листопада 2018 року суддя Селидівського міського суду Донецької області Владимирська І.М. розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Авдіївського ВП Покровського ВП ГУНП України в Донецькій області відносно
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, яка не працює, мешкає за адресою: АДРЕСА_1
- за ч.1 ст. 160 КУпАП,
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії ГП № 173924 від 31.07.2018 року, 31.07.2018 року о 11 год. 30 хв. в м. Авдіївка по проспекту Центральному біля будинку №1 на пішохідній алеї, ОСОБА_1 здійснювала торгівлю продуктів харчування в невстановленому місці, чим вчинила правопорушення, передбачене ч.1 ст.160 КУпАП.
Згідно ч. 2 ст. 38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.
Виходячи з наведеного, суд вважає за необхідне справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 провадженням закрити у відповідності до п. 7 ст. 247 КУпАП, оскільки закінчився на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строк, передбачений статтею 38 КУпАП.
На підставі викладеного та керуючись ч.2 ст. 38, п. 7 ст. 247 КУпАП, -
Справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч.1 ст. 160 КУпАП України - закрити, в зв'язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.
Скарга на постанову суду до суду апеляційної інстанції може бути подано через Селидівський міський суд Донецької області протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя І.М. Владимирська