Головуючий суддя в суді І інстанції
ОСОБА_1
Єдиний унікальний 374/340/18
про відкриття провадження у справі
24 жовтня 2018 року суддя Ржищівського міського суду Київської області Козіна С.М., перевіривши заяву ОСОБА_2, заінтересована особа: Ржищівська міська державна нотаріальна контора, про встановлення факту належності правовстановлюючого документа, -
24 жовтня 2018 року до Ржищівського міського суду Київської області надійшла вищезазначена заява.
Як встановлено з копії паспорта, серії СМ 664686, заявник ОСОБА_2 зареєстрований за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1. Перевіривши вищевказану позовну заяву, суд приходить до висновку, що вона відповідає вимогам ст. 315, 316 ЦПК України.
За змістом ч. 1 ст. 315 ЦПК України заява фізичної особи про встановлення факту, що має юридичне значення, подається до суду за місцем її проживання. Таким чином, справа підсудна Ржищівському міському суду, оскільки зареєстроване місце проживання заявника, - м. Ржищів.
Керуючись ст. 187 ЦПК України,-
Відкрити провадження в справі.
Справа буде розглядатися за правилами окремого провадження.
Cудове засідання призначити на 10 год. 00 хв. 31 жовтня 2018 року в приміщенні Ржищівського міського суду за адресою Київська обл., м. Ржищів, вул. Соборна, 87.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копію ухвали про відкриття провадження, заінтересованій особі надіслати копію заяви з додатками.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіцційному веб-порталі судової влади України за адресою: https://court.gov.ua/fair/sud1020/.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя