Ухвала від 29.10.2018 по справі 805/4880/18-а

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду по суті

29 жовтня 2018 р. Справа №805/4880/18-а

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1

Донецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Циганенка А.І., розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовною Донецького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська» про стягнення адміністративно-господарських санкцій,

ВСТАНОВИВ:

20 червня 2018 року позивач, Донецьке обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів, звернувся до суду з адміністративним позовом до відповідача, Державного підприємства "Вугільна компанія "Краснолиманська", про стягнення адміністративно-господарських санкцій. Позовні вимоги вмотивовані тим, що відповідач не створив у 2017 році робочі місця, призначені для працевлаштування осіб з інвалідністю, відповідно до законодавчо встановленого нормативу. З посиланням на статті 19, 20 Закону України №875-12 від 21.03.1991 "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні", постанову Кабінету Міністрів України №70 від 31.01.2007 "Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", позивач просив стягнути з відповідача адміністративно-господарські санкції за невиконання нормативу робочих місць, призначених для працевлаштування осіб з інвалідністю у 2017 році, у сумі 2023162,12 гривень та пеню у сумі 80117,40 гривень.

09 липня 2018 року відкрито провадження у справі та її розгляд призначений за правилами спрощеного позовного провадження.

10 липня 2018 року від сторін були витребувані докази.

29 серпня 2018 року розгляд справи призначено за правилами загального позовного провадження засідання для розгляду справи по суті замінено підготовчим засіданням.

У підготовче засідання, призначене на 25 жовтня 2018 року, представники сторін не з'явились, про дату, час та місце судового засідання були повідомлені належним чином.

Представником позивача через канцелярію суду подано заяву про розгляд справи за його відсутності, просив задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.

За приписами частини 2 статті 183 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: 1) залишення позовної заяви без розгляду; 2) закриття провадження у справі; 3) закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Завдання підготовчого провадження, визначені статтею 173 КАС України, виконані, підстави для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі відсутні, а тому справа підлягає призначенню до судового розгляду по суті.

Керуючись статтями 2, 173, 183, 248, 251, 256, 294 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті на 23 листопада 2018 року на 10:00 годин в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду за адресою: 84122, Донецька область, м. Слов'янськ, вул. Добровольського 1, про що повідомити сторони.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет (веб-адреса сторінки: http://court.gov.ua/).

Текст ухвали розміщений в Єдиному державному реєстрі судових рішень (веб-адреса сторінки: http://www.reyestr.court.gov.ua/).

Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя Циганенко А.І.

Попередній документ
77432273
Наступний документ
77432275
Інформація про рішення:
№ рішення: 77432274
№ справи: 805/4880/18-а
Дата рішення: 29.10.2018
Дата публікації: 30.10.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Донецький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; соціального захисту; соціального захисту та зайнятості інвалідів; соціальних послуг, у тому числі:; соціального захисту та зайнятості інвалідів