Ухвала від 23.10.2018 по справі 756/16586/17

пр. № 2/759/4485/18

ун. № 756/16586/17

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 жовтня 2018 року Святошинський районний суд м. Києва в складі:

головуючої судді П'ятничук І.В.,

при секретарі Медвідчук В.В.,

за участі позивача ОСОБА_1,

представника позивача ОСОБА_2,

представника відповідача ОСОБА_3

розглянувши в відкритому судовому засіданні в м.Києві питання про витребування доказів у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_4, треті особи: Головне територіальне управління юстиції у місті Києві, Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Яворська Наталія Вікторівна, ОСОБА_6 про визнання батьківства, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Святошинського районного суду м.Києва знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_4, треті особи: Головне територіальне управління юстиції у місті Києві, Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Яворська Наталія Вікторівна, ОСОБА_6 про визнання батьківства.

В ході судового розгляду даної справи судом 19 липня 2007 року було задоволено клопотання представника відповідача ОСОБА_4 - ОСОБА_3 про витребування у Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Яворської Наталії Вікторівни належним чином оформленої копії спадкової справи № 7/2017 заведеної після смерті ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_1, померлого ІНФОРМАЦІЯ_2 року.

Судом було направлено вказаний запит до Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Яворської Наталії Вікторівни для виконання, однак вимоги даного запиту виконані не були.

В судовому засіданні 23 жовтня 2018 року було поставлено на обговорення питання про витребування доказів, а саме матеріалів спадкової справи № 7/2017 заведену після смерті ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_1, померлого ІНФОРМАЦІЯ_2 року.

Сторони в судовому засіданні не заперечували щодо витребування вказаних матеріалів спадкової справи.

Відповідно до статті 5 ЦПК України, здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом України.

За пунктом 4 частиною 5 ст. 12 ЦПК України, суд сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до ч.1 та ч.3 ст.84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.

Дослідивши матеріали справи та беручи до уваги предмет спору, заявлені позовні вимоги та наявні у матеріалах справи докази, а також враховуючи, що обставини цивільних справ з'ясовуються судом на засадах змагальності, суд вважає, що підлягають витребуванню письмові докази за заявленим клопотанням представника позивача

Керуючись ст. 84 ЦПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Витребувати у Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Яворської Наталії Вікторівни (АДРЕСА_1») належним чином оформлену копію спадкової справи № 7/2017 заведену після смерті ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_1, померлого ІНФОРМАЦІЯ_2 року.

Витребувані докази подати до Святошинського районного суду міста Києва (03148, м. Київ, вул. Якуба Коласа, 27-А) в судове засідання, що призначене на 22 листопада 2018 року на 17:00 год.

У випадку неможливості подати докази, які вимагає суд, взагалі або у встановлений судом строк необхідно повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя І.В.П'ятничук

Попередній документ
77355296
Наступний документ
77355298
Інформація про рішення:
№ рішення: 77355297
№ справи: 756/16586/17
Дата рішення: 23.10.2018
Дата публікації: 26.10.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Святошинський районний суд міста Києва
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин
Розклад засідань:
04.06.2020 15:00 Святошинський районний суд міста Києва
06.07.2020 15:00 Святошинський районний суд міста Києва
31.08.2020 12:00 Святошинський районний суд міста Києва
26.10.2020 10:00 Святошинський районний суд міста Києва
09.12.2020 14:00 Святошинський районний суд міста Києва
29.01.2021 11:00 Святошинський районний суд міста Києва
15.03.2021 17:00 Святошинський районний суд міста Києва
31.03.2021 14:30 Святошинський районний суд міста Києва