Номер провадження 3/754/4554/18
Справа №754/13946/18
Іменем України
23 жовтня 2018 року суддя Деснянського районного суду м. Києва Лобанов В.А., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого в АДРЕСА_1
за ч. 1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В протоколі про адміністративне правопорушення зазначено, що ОСОБА_1 14 серпня 2018р. АДРЕСА_1 вчинив сімейну сварку з матір'ю ОСОБА_2, в ході якої висловлювався нецензурною лайкою, чим вчинив домашнє насильство психологічного характеру, чим вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.
Вивчивши матеріали справи, вважаю необхідним повернути матеріали справи до Деснянського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві для додаткової перевірки та складання протоколу про адміністративне правопорушення відповідно до вимог ст. 256 КУпАП з таких підстав.
В протоколі про адміністративне правопорушення, всупереч вимогам ст. 256 КУпАП, не зазначений час вчинення адміністративного правопорушення.
Вказана в протоколі дата скоєння адміністративного правопорушеняя 14 серпня 2018р. не відповідає заяві ОСОБА_2 від 16 серпня 2018р. та поясненням ОСОБА_2 від 31 серпня 2018р., в яких вона не зазначає, що саме 14 серпня 2018р. було скоєно правопорушення.
При додатковій перевірці необхідно встановити день та час скоєння адміністративного правопорушення та відповідно до вимог ст.256 КУпАП скласти протокол про адміністративне правопорушення, долучити додаткові пояснення ОСОБА_2 щодо обставин скоєння адміністративного правопорушення.
Керуючись ст. 283 КУпАП,
Повернути справу про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП відносно ОСОБА_1 до Деснянського УП ГУ НП в м. Києві для додаткової перевірки та складання протоколу про адміністративне правопорушення відповідно до вимог ст. 256 КУпАП.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: