Козятинський міськрайонний суд Вінницької області
повне найменування суду
Справа № 133/2386/18
22.10.2018
м. Козятин
Суддя Козятинського міськрайонного суду Вінницької області Сєчко В.Л.
розглянувши заяву Публічного акціонерного товариства «Вінницяобленерго» в особі структурної одиниці «Козятинські електричні мережі»
про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиту електроенергію
Відповідно до ст.ст.160,161,162,167,168,169 ЦПК України, ст.526 ЦК України,
1. Стягнути з ОСОБА_1, проживаючої ІНФОРМАЦІЯ_1 (РНОКПП НОМЕР_1) на користь «Вінницяобленерго» в особі структурної одиниці «Козятинські електричні мережі» вул. Я. Мудрого, 172 с. Сигнал Козятинського району Вінницької області, р/р 260343012854 ВАТ «Ощадбанк» м. Вінниця, МФО 302076, код 255102309 заборгованість за спожиту електроенергію в сумі 1 236 (одна тисяча двісті тридцять шість) гривень 57 копійок.
2. Стягнути з ОСОБА_1, проживаючої ІНФОРМАЦІЯ_1 (РНОКПП НОМЕР_1) на користь «Вінницяобленерго» в особі структурної одиниці «Козятинські електричні мережі» вул. Я. Мудрого, 172 с. Сигнал Козятинського району Вінницької області, р/р НОМЕР_2 АТ «ОСОБА_2 Аваль» м. Київ, МФО 302247, код 25510239, судовий збір в сумі 176 (сто сімдесят шість) гривень 20 копійок.
3. Копію судового наказу не пізніше наступного дня після видачі судового наказу надіслати боржнику рекомендованим листом із повідомленням про вручення разом із копією заяви стягувача про видачу судового наказу з доданими до неї документами.
4. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя підпис ОСОБА_3_____________
З оригіналом вірно.
суддя секретар
Згідно з ч.1 ст.170 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб
.Відповідно до ст. 171 ЦПК України у разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз'яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження.
У разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання ( ст. 172 ЦПК України).
Судовий наказ може бути пред'явлений до виконання протягом трьох років з часу набрання ним законної сили.
Судовий наказ набрав законної сили «______» _____________________ 20__року.
Суддя _________________________ _________Сєчко В.Л._________
Підпис Прізвище, ініціали судді, який видав судовий наказ
Відмітки про виконання судового наказу
Дата надходження судового наказу на виконанняПовне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанніЗагальна сума, відрахована за судовим наказомДата надходження судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачевіПідстава повернення судового наказуПідпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладанням печатки)Примітки
Інші відмітки
Дата документу 22.10.2018