Рішення від 08.05.2018 по справі 804/5606/17

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 травня 2018 року Справа № 804/5606/17

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Врона О.В.

секретар судового засідання Максименко Е.М.

розглянувши в порядку письмового провадження у місті Дніпрі адміністративну справу за позовом Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області до Комунального підприємства «Верхньодніпровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Дніпропетровської обласної ради, третя особа - Кам'янська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про стягнення заборгованості,-

ВСТАНОВИВ:

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовом до Комунального підприємства «Верхньодніпровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Дніпропетровської обласної ради, третя особа - Кам'янська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Дніпропетровській області в якій, з урахуванням заяви про уточнення позовних вимог від 01.04.2018 року, просило стягнути з розрахункових рахунків Комунального підприємства «Верхньодніпровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Дніпропетровської обласної ради, код ЄДРПОУ 02128201 в обслуговуючих банках та з рахунків платника податків в системі електронного адміністрування ПДВ податковий борг у сумі 1 776409,85 грн.

Позовні вимоги мотивовані тим, що внаслідок порушення вимог Податкового кодексу України відповідач має податковий борг у сумі 1 776 409,85 грн., який не сплачує добровільно, у зв'язку з чим позивач звернувся до суду з даною позовною заявою.

Представником відповідача надано до суду відзив на позовну заяву в якому він просить в задоволенні позову відмовити мотивуючи це тим, що із наданої позивачем таблиці розрахунку пені за всіма видами податків вбачається що його розраховано за період з 11.03.2009 року по 09.09.2015 року. Отже, наданий до позовної заяви розрахунок пені здійснено з порушенням законодавчо визначеного строку у 1095 днів, розрахунок пені не можливо перевірити оскільки він не передбачає таких даних як сума боргу на який вона (пеня) розрахована, у зв'язку з чим суми нарахованої пені не можуть бути заявлені позивачем до стягнення.

Представником позивача надано суду відповідь на відзив в якому зазначено, що Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 09.09.2015 у справі № 904/7329/15 порушено провадження у справі про банкрутство КП «ВВУВКГ» ДОР» та введено мораторій.

Пеня була нарахована відповідно до п.п.129.1.1 п.129.1 ст.129 Податкового кодексу Україн (в редакції, що діяла на дату порушення провадження у справі про банкрутство), після закінчення встановлених цим Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов'язання на суму податкового боргу

Відповідно до п.п.129.3.1. 129.3.3 п.129.3 ст.129 Кодексу нарахування пені закінчується:

- у день зарахування коштів на відповідний рахунок органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів та/або в інших випадках погашення податкового боргу та/або грошових зобов'язань;

- у день запровадження мораторію на задоволення вимог кредиторів (при винесенні відповідної ухвали суду у справі про банкрутство або прийнятті відповідного рішення Національним банком України).

Законодавчими нормами не передбачено обмеження щодо нарахування пені за період, що перевищує термін 1095 днів.

У зв'язку із порушенням 09.09.2015 року відносно КП «ВВУВКГ» ДОР» провадження у справі про банкрутство та введенням мораторію на задоволення вимог кредиторів, в інтегрованих картках КП «ВВУВК» ДОР» здійснено нарахування пені на наявний станом на 09.09.2015 податковий борг. Дана ухвала внесена в ІС «Податковий блок» 28.12.2015 року. Таким чином дата виникнення боргу по пені становить 28.12.2015 року. Позов, в якому заявлено дану пеню на стягнення подано у вересні 2017 року, тобто протягом двох років з дати його виникнення.

Детальний розрахунок заявленої на стягнення пені наданий на адресу юридичного управління раніше, в якому відображено підстави нарахування пені (номер, дата платіжного доручення, сума погашеного боргу, період нарахування та сума пені по кожній операції - у разі надходження коштів, а також період нарахування та сума пені по кожній операції на день запровадження мораторію на задоволення вимог кредиторів (при винесенні відповідної ухвали суду у справі про банкрутство).

Вказаний позов було подано до Дніпропетровського окружного адміністративного суду у вересні 2017 року про стягнення податкового боргу, що виник за період з 01.09.2014 по 25.05.2017р.

Таким чином, усі вимоги ГУ ДФС у Дніпропетровській області є правомірними та обгрунтованими.

В судове засідання сторони, повідомлені належним чином про дату, час та місце судового розгляду, не з'явились, надали клопотання про розгляд справи без їх участі.

Відповідно до ч.9 ст.205 КАС України, справу розглянуто в порядку письмового провадження.

Дослідивши матеріали справи, проаналізувавши чинне законодавство, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтуються вимоги позову, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступні обставини справи та надав їм правову оцінку.

Судом встановлено, що на обліку в Верхньодніпровському відділенні Кам'янської ОДПІ з 29.11.1993 перебуває комунальне підприємство „Верхньодніпровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” Дніпропетровської обласної ради”, код ЄДРПОУ 02128201.

Станом на 24.05.2017 по КП "Верхньодніпровське ВУВКГ" ДОР" обліковується податкова заборгованість яка не заявлена до суду та не сплачена боржником у загальній сумі 1840857,07 грн., в т.ч. по земельному податку з юридичних осіб - 192847,95 грн., по податку на прибуток - 92086,16 грн., по збору за спеціальне використання води від підприємств ЖКГ - 1088465,00 грн., по ПДВ - 221349,32 грн., по комунальному податку - 31622,51 грн., по екологічному податку - 40087,31 грн., по інших зборах за забруднення навколишнього природного середовища - 23573,92 грн., адміністративні штрафи - 133601,85 грн., штрафні санкції за порушення законодавства про патентування - 17223,05 грн.

Даний податковий борг виник у боржника на підставі:

1) ПДВ всього - 221349,32 грн. , в т.ч. Основний платіж - 220099,00,00 грн. пеня - 1250,32 грн.

16.12.2014, 20.01.2015, 19.05.2016, 19.08.2016, 20.09.2016, 18.10.2016, 19.12.2016, 19.01.2017, 19.04.2017 платником подано податкові декларації з ПДВ та задекларовано до сплати ПДВ в сумі 220099,00 грн., яка залишилась не сплаченою.

Крім цього, відповідно до ст.129 Податкового кодексу нарахована пеня в сумі 1250,32 грн.

2) податок на прибуток всього - 92086.16 грн. в т.ч. Основний платіж -55,00 грн. ш/с - 332,20 грн., пеня - 91698,96 грн.

11.02.2015 платником подано податкову декларацію та задекларовано до сплати податок в сумі 55,00 грн., яка залишилась не сплаченою.

Згідно акту перевірки від 12.12.2014 № 1546/153 винесено податкове повідомлення-рішення ф.”Ш” від 12.12.2014 року № НОМЕР_1 на суму штрафних санкцій 332,20 грн.

Крім цього, відповідно до ст.129 Податкового кодексу нарахована пеня в сумі 1250,32 грн., в т.ч. в результаті внесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство.

3) земельний податок з юридичних осіб всього - 192847.95 грн. в т.ч. основний платіж - 106597,92 грн. пеня - 86250,03грн.

Платником подано податкові декларації у плати за землю на 2014, 2015, 2016, 2017 роки відповідно до яких залишок несплаченого зобов'язання складає 106597,92 грн., в т.ч. по Верхньодніпровській міській раді - 86836,11 грн., по Новомиколаївській селищній раді - 10229,21 грн., по Першотравенській селищній раді - 9532,60 грн.

Крім цього, відповідно до ст.129 Податкового кодексу нарахована пеня, в т.ч. в результаті рознесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство на загальну суму - 86250,03 грн., в т.ч. по Верхньодніпровській міській раді - 85716,04 грн., по Новомиколаївській селищній раді - 298,70 грн., по Першотравенській селищній раді - 235,29 грн.

4) екологічний податок всього - 40087,31 грн. в т.ч. в т.ч. основний платіж - 39437,28 грн. пеня - 650,03 грн.

Платником 05.05.2015, 29.05.2015, 06.08.2015, 20.10.2015, 08.02.2016, 10.05.2016, 08.08.2016, 02.11.2016, 07.02.2017, 20.04.2017 подано податкові декларації відповідно до яких залишок несплаченого зобов'язання складає 39437,28 грн., в т.ч.:

надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення - 4018,50 грн.,

надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти - 34170,10 грн.,

надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об'єктах - 1248,68 грн.

Крім цього, відповідно до ст.129 Податкового кодексу по надходженнях від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти нарахована пеня в сумі 650,03 грн.

5) по збору за спеціальне використання води від підприємств ЖКГ всього - 1088465.00 грн. в т.ч. Основний платіж -127915,47 грн. ш/с - 34237,35 грн., пеня - 926312,18 грн.

Платником 28.07.2014, 21.10.2014, 05.02.2015, 08.05.2015, 10.08.2015, 20.10.2015, 10.05.2016, 11.05.2016, 08.08.2016, 02.11.2016, 06.02.2017, 20.04.2017 подано податкові декларації відповідно до яких залишок несплаченого зобов'язання складає 127915,47 грн.

Згідно акту перевірки від 12.12.2014 № 1550/153 винесено податкове повідомлення-рішення ф.”Ш” від 12.12.2014 року № НОМЕР_2 на суму штрафних санкцій 34237,35 грн.

Крім цього, відповідно до ст.129 Податкового кодексу нарахована пеня в сумі 926312,18 грн., в т.ч. в результаті винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство.

6) інші збори за забруднення навколишнього природного середовища - 23573.92 ГРН. - пеня нарахована відповідно до ст.129 Податкового кодексу в результаті винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство

7) адміністративні штрафи - 133601.85 грн. - пеня нарахована відповідно до ст. 129 Податкового кодексу в результаті винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство

8) штрафні санкції за порушення законодавства про патентування, норм регулювання обігу готівки та застосування реєстраторів - 17223.05 грн. - пеня нарахована відповідно до ст.129 Податкового кодексу в результаті винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство.

21.03.2018 відповідачем самостійно здійснено погашення податкового боргу по екологічному податку в сумі 65 059,58 грн. згідно платіжних доручень № 188, 189, 190, по рентній платі за спец. водокористування - 89 504,81 грн. згідно платіжного доручення № 187.

Кошти в сумі 89 504,81 грн. зараховані в рахунок погашення податкового боргу по рентній платі за спец. водокористування згідно з черговістю його виникнення, що не є предметом розгляду справ № 804/5606/17 та № 804/823/18, а саме: 15 124,01 грн. - в погашення боргу згідно уточнюючого звіту № 20143; 73 990,06 грн. - в погашення боргу по ш/с згідно ППР (форма 'Ш') № 000111150; 390,74 грн. - в рахунок погашення пені.

Кошти, що надійшли згідно платіжних доручень № 188, 189, 190 в сумі 65 059,58 грн. зараховані в рахунок погашення податкового боргу по екологічному податку згідно з черговістю його виникнення, що є предметом розгляду справи № 804/5606/17 та 804/823/18 в сумі 46846,90 грн., а саме:

4018,50 грн. - в рахунок погашення боргу по надходженнях від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забрудни (19010100);

34820,13 грн. - в рахунок погашення боргу по надходженнях від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти (19010200);

1248,68 грн. - в рахунок погашення боргу по надходженнях від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об'єктах (19010300).

По справі № 804/823/18 - 6759,59 грн. - 1627,92 грн. в рахунок погашення боргу по надходженнях від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення (19010100); 4666,69 грн. - в рахунок погашення боргу по надходженнях від скидання забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти (19010200); 464,98 грн. - в рахунок погашення боргу по надходженнях від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об'єктах (19010300).

Різниця зарахована в погашення податкового боргу по екологічному податку виникла 19.02.2018 та не є предметом розгляду справ № 804/5606/17 та № 804/823/18.

Станом на 17.04.2018 залишок непогашеного податкового боргу, заявленого до стягнення по справі № 804/5606/17 складає 1 776 409,85 грн. (заявлено з урахуванням уточнення).

Згідно з п.п. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 Податкового Кодексу України податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

Відповідно до п. 36.1, п. 36.2 ст. 36 Податкового Кодексу України, податковим обов'язком визнається обов'язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені цим Кодексом, законами з питань митної справи. Податковий обов'язок виникає у платника за кожним податком та збором.

Відповідно до п.87.1 ст.87 Податкового кодексу України, джерелами самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів.

Згідно п.57.3 ст.57 Податкового кодексу України у разі визначення грошового зобов'язання податковим органом за підставами зазначеними у підпунктах 54.3.1 54.3.6 п. 54.3 ст. 54 цього Кодексу платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.

Згідно ст. 59 Податкового кодексу України у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податковою повідомлення-рішення.

Оскільки податковий борг у підприємства - боржника виник у 2001 році та станом на теперішній час не переривався, то згідно п.п.6.2.2, 6.2.3 п.6.2 ст.6 Закону України від 21.12.2000 року № 2181-III «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» (далі - Закон України № 2181-ІП), який діяв на момент виникнення боргу, КП " Верхньодніпровське ВУВКГ" ДОР" 26.10.2001 року вручено першу податкову вимогу від 25.10.2001 №1/12 та 13.12.2001 року вручено другу податкову вимогу від 13.12.2001 №2/57.

Відповідно до п. 59.5 ст. 59 Податкового кодексу України встановлює, що у разі коли у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення. У разі якщо після направлення вручення податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).

З матеріалів справи вбачається, що податковий борг відповідача залишається не сплаченим.

Відповідно до п. 95.1 ст. 95 Податкового кодексу України, контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Разом з тим, п. 95.3 ст. 95 Податкового кодексу України визначено, що стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в органі, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.

Разом з тим, суд зазначає, що матеріалами справи, розрахунками податкового боргу, витягами з інтегрованих карток платника податків, підтверджено заборгованість Комунального підприємства «Верхньодніпровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Дніпропетровської обласної ради лише у сумі основної заборгованості по вищевказаним податкам в розмірі 466661,34 грн.

Що стосується нарахування контролюючим органом пені на суми податкового боргу по вищевказаним податкам, які не були своєчасно сплачені в загальному розмірі 1 309 748,51 грн., суд зазначає наступне.

Відповідно до пп.129.1.1 п.129.1 ст. 129 Податкового кодексу України, після закінчення встановлених цим Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня.

Згідно п. 102.1 ст. 102 Податкового кодексу України (в редакції яка діяла на дату нарахування пені), контролюючий орган, крім випадків, визначених пунктом 102.2 цієї статті, має право самостійно визначити суму грошових зобов'язань платника податків у випадках, визначених цим Кодексом, не пізніше закінчення 1095 дня, що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації та/або граничного строку сплати грошових зобов'язань, нарахованих контролюючим органом, а якщо така податкова декларація була надана пізніше, - за днем її фактичного подання. Якщо протягом зазначеного строку контролюючий орган не визначає суму грошових зобов'язань, платник податків вважається вільним від такого грошового зобов'язання, а спір стосовно такої декларації та/або податкового повідомлення не підлягає розгляду в адміністративному або судовому порядку.

Відповідно до п. 102.4 ст. 102 Податкового кодексу України у разі якщо грошове зобов'язання нараховане контролюючим органом до закінчення строку давності, визначеного у пункті 102.1 цієї статті, податковий борг, що виник у зв'язку з відмовою у самостійному погашенні такого грошового зобов'язання, може бути стягнутий протягом наступних 1095 календарних днів з дня виникнення податкового боргу. Якщо платіж стягується за рішенням суду, строки стягнення встановлюються до повного погашення такого платежу або визначення боргу безнадійним.

Згідно з п.п.14.1.39 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Відповідно до п.14.1.175 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

З урахуванням викладених норм, суд зазначає, що податковим законодавством встановлений строк для стягнення пені - 1095 днів з дня виникнення податкового боргу.

Як вбачається з розрахунків пені наданих суду, нарахування пені за несвоєчасне виконання обов'язку із сплати податку на прибуток в розмірі 91698,96 грн. було здійснено за період з 11.03.2009 року по 09.09.2015 року. при цьому позовна заява подана до суду 01.09.2017 року, що вказує на те що розрахунок пені здійснено позивачем з порушенням законодавчо визначеного строку - 1095 днів.

Теж саме стосується і нарахування пені по іншим видам податку, а саме;

із сплати комунального податку в розмірі 31622,51 грн. здійснено за період з 11.03.2009 року по 09.09.2015 року;

по адміністративних штрафах в розмірі 133601,85 грн. здійснено за період з 11.03.2009 року по 09.09.2015 року;

по штрафних санкціях у розмірі 17223,05 грн. здійснено за період з 11.03.2009 року по 09.09.2015 року;

по збору за забруднення в розмірі 23573,92 грн. здійснено за період з 20.02.2011 року по 09.09.2015 року;

по земельному податку в розмірі 85716,04 грн. здійснено за період з 11.03.2009 року по 09.09.2015 року;

за спеціальне використання води у розмірі 926 312,18 грн. здійснено за період з 11.03.2009 року по 09.09.2015 року (в загальному розмірі 1 309 748,51 грн.).

Отже, пеня за несплату відповідачем боргу по вказаним видам податків розрахована податковим органом з порушенням строку - 1095 днів.

Стосовно інших розрахунків пені по екологічному податку в розмірі 650,03 грн., по ПДВ в розмірі 1250,32 грн., по земельному податку в розмірі 235,29 грн., та земельному податку в розмірі 298,70 грн., то суд зазначає, що дані нарахування були зроблені податковим органом у строк 1095 днів та обґрунтовано заявлені до стягнення.

Таким чином, відсутні підстави для задоволення позовних вимог про стягнення з відповідача пені в загальному розмірі 1 309 748,51 грн., у зв'язку з тим, що із самого розрахунку пені, наданого позивачем, вбачається, що пеня, яка пред'являється до стягнення , нарахована за межами визначеного строку для її стягнення.

Також, необхідне зазначити, що сам суд не в праві підміняти собою орган податкової служби та самостійно визначати розмір штрафів та пені. Суд має лише перевірити правильність обчислення контролюючим органом розміру пені. Оскільки розрахунок сум частини пені, зроблений позивачем з порушенням законодавчо встановленого строку - 1095 днів, заявлені вимоги щодо стягнення пені у повному розмірі є безпідставними, проте це не позбавляє податковий орган в подальшому здійснити розрахунок пені та її стягнення з урахуванням норм п. 102.1, п. 102.4 ст. 102 Податкового кодексу України.

Відповідно до п.п. 20.1.34, п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини.

Враховуючи викладене, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню в частині стягнення суми податкового боргу в загальному розмірі 466661,34 грн. (сума основного боргу + пеня по екологічному податку в розмірі 650,03 грн., по ПДВ в розмірі 1250,32 грн., по земельному податку в розмірі 235,29 грн., та земельному податку в розмірі 298,70 грн.).

Щодо позовних вимог про стягнення суми пені в загальному розмірі 1309748,51 грн. (за несвоєчасне виконання обов'язку із сплати податку на прибуток в розмірі 91698,96 грн., із сплати комунального податку в розмірі 31622,51 грн., по адміністративних штрафах в розмірі 133601,85 грн., по штрафних санкціях у розмірі 17223,05 грн., по збору за забруднення в розмірі 23573,92 грн., по земельному податку в розмірі 85716,04 грн., за спеціальне використання води у розмірі 926 312,18 грн.), то вони задоволенню не підлягають, з підстав викладених вище.

Керуючись, ст.ст. 205, 241 - 246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області (ЄДРПОУ 39394856, 49600, м. Дніпро вул. Сімферопольська, 17-а) до Комунального підприємства «Верхньодніпровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Дніпропетровської обласної ради ЄДРПОУ 02128201, 51600, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ), третя особа - Кам'янська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про стягнення заборгованості - задовольнити частково.

Стягнути податковий борг з Комунального підприємства «Верхньодніпровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Дніпропетровської обласної ради», код ЄДРПОУ 02128201 на користь державного бюджету у розмірі 466661,34 грн., шляхом стягнення коштів з рахунків у банках, що обслуговують такого платника податків та з рахунків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в центральному органі виконавчої влади.

В задоволенні решти позовних вимог відмовити.

Судові витрати по справі не стягуються.

Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи рішення суду оскаржується до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя ОСОБА_1