Ухвала від 14.09.2018 по справі 713/1679/18

Справа № 713/1679/18

Провадження №4-с/713/14/18

УХВАЛА

іменем України

14.09.2018 м. Вижниця

Суддя Вижницького районного суду Чернівецької області Кириляк А.Ю., за, розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Профіт Капітал» про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у розгляді скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Профіт Капітал» на дії державного виконавця Городенківського ВДВС ГТУЮ у Івано-Франківській області у цивільній справі №2-295/12 за позовом ПАТ «ОСОБА_1 Аваль» про заміну сторони виконавчого провадження у цивільній справі №2-910/10 за позовом ПАТ ОСОБА_1 Аваль « до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про розірвання кредитного договору та стягнення заборгованості ,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Вижницького районного суду Чернівецької області знаходиться цивільна справа за скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Профіт Капітал»на дії державного виконавця Городенківського ВДВС ГТУЮ у Івано-Франківській області у цивільній справі №2-295/12 за позовом ПАТ «ОСОБА_1 Аваль» про заміну сторони виконавчого провадження у цивільній справі №2-910/10 за позовом ПАТ ОСОБА_1 Аваль « до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про розірвання кредитного договору та стягнення заборгованості .

Представник Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Профіт Капітал» звернувся до суду з клопотанням про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у розгляді скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Профіт Капітал»на дії державного виконавця Городенківського ВДВС ГТУЮ у Івано-Франківській області у цивільній справі №2-295/12 за позовом ПАТ «ОСОБА_1 Аваль» про заміну сторони виконавчого провадження у цивільній справі №2-910/10 за позовом ПАТ ОСОБА_1 Аваль « до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про розірвання кредитного договору та стягнення заборгованості .

Відповідно до частин 1 та 5 ст.212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Таким чином, для забезпечення повного, всебічного і обєктивного розгляду справи та враховуючи наявність технічної можливості проведення судового засідання в режимі відеоконференції, суд вважає за можливе провести судове засідання по даній справі в режимі відеоконференції в Оболонському районному суді м. Києва , який розташований за адресою м.Київ вул. Тимошенка, 2- Є.

Керуючись ст.ст. 212, 259, 260 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Профіт Капітал» про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у розгляді скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Профіт Капітал» на дії державного виконавця Городенківського ВДВС ГТУЮ у Івано-Франківській області у цивільній справі №2-295/12 за позовом ПАТ «ОСОБА_1 Аваль» про заміну сторони виконавчого провадження у цивільній справі №2-910/10 за позовом ПАТ ОСОБА_1 Аваль « до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про розірвання кредитного договору та стягнення заборгованості ,- задовольнити.

Призначити судове засідання у справі у розгляді скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Профіт Капітал» на дії державного виконавця Городенківського ВДВС ГТУЮ у Івано-Франківській області у цивільній справі №2-295/12 за позовом ПАТ «ОСОБА_1 Аваль» про заміну сторони виконавчого провадження у цивільній справі №2-910/10 за позовом ПАТ ОСОБА_1 Аваль « до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про розірвання кредитного договору та стягнення заборгованості ,- призначити в режимі відеоконференції на 02 жовтня 2018 року о 14.00 год.

Доручити Оболонському районному суді м.Києва забезпечити проведення судового засідання о 14:00 год. 02 жовтня 2018 року в режимі відеоконференції.

Витребувати з Городенківського ВДВС ГТУЮ у Івано-Франківській області , виконавче провадження по виконавчому листі у цивільній справі №2-910/10 за позовом ПАТ ОСОБА_1 Аваль « до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про розірвання кредитного договору та стягнення заборгованості .

Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити негайно до в Оболонському районному суді м.Києва , який розташований за адресою м.Київ вул. Тимошенка, 2- Є та особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: А. Ю. Кириляк

Попередній документ
77207832
Наступний документ
77207834
Інформація про рішення:
№ рішення: 77207833
№ справи: 713/1679/18
Дата рішення: 14.09.2018
Дата публікації: 22.10.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Вижницький районний суд Чернівецької області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); В порядку ЦПК України; Скарги на дії або бездіяльність державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби, що розглядаються в порядку цивільного судочинства