Справа № 146/1044/18
Іменем України
"17" жовтня 2018 р. Томашпільський районний суд Вінницької області
в складі головуючого-судді Пилипчука О.В.
з участю секретаря судового засідання Бойко Т.Є.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в залі суду в смт. Томашпіль цивільну справу
ім'я (найменування) сторін та інших учасників справи:
позивач: ОСОБА_1
відповідач: Ямпільське об'єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області
вимоги позивача: про визнання дій Ямпільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області неправомірними, встановлення факту наявності спеціального стажу, що дає право на пенсію на пільгових умовах
свідки: ОСОБА_2, ОСОБА_3
Зважаючи на складність у викладенні повного тексту рішення суду, пов'язаного з потребою у обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частину.
На підставі наведеного, керуючись ст. 265, ст. 268 ЦПК України, суд-
Позовну заяву ОСОБА_1 до Ямпільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області про визнання дій Ямпільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області неправомірними, встановлення факту наявності спеціального стажу, що дає право на пенсію на пільгових умовах задовольнити частково.
Встановити факт наявності спеціального стажу ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що дає право на пенсію на пільгових умовах, а саме той факт, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 у період з 1996 року по 2003 рік включно постійно працював на посаді тракториста ТОВ «Стінянське с.Стіна Томашпільського району Вінницької області.
В іншій частині позовних вимог відмовити.
Стягнути з Ямпільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області на користь ОСОБА_1 704,80 грн (сімсот чотири гривні 80 копійок) сплаченого судового збору.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку безпосередньо Вінницького до апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
У відповідності до п.п. 15.5) п.п.15 п. 1 Розділу ХШ Перехідних Положень ЦПК України в новій редакції, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно- телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Повне найменування (ім'я) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження:
позивач: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, адреса: 24231, Вінницька область, Томашпільський район, с. Стіна, вул. Кельбаса, 66;
відповідач: Ямпільське об'єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області, Код ЄДРПОУ: 41247227, адреса: 2500, Вінницька область, Ямпільський район, м.Ямпіль, вул.Незалежності, 9.
Суддя: ОСОБА_4
Повідомити учасників процесу, що повний текст рішення буде виготовлено 19 жовтня 2018 року