Справа № 2240/2530/18
16 жовтня 2018 рокум. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Блонського В.К.
розглянувши матеріали адміністративної справи за позовом Головного управління ДФС у Хмельницькій області до Державного підприємства "Науково-технічний комплекс "Завод точної механіки" про стягнення податкового боргу,
Позивач звернувся в Хмельницький окружний адміністративний суд з позовом до відповідача про визнання відмови протиправною та зобов'язання вчинити дії.
Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 30.07.2018 року вирішено відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Головного управління ДФС у Хмельницькій області (вул. Пилипчука, 17, Хмельницький, Хмельницька область, 29000) до Державного підприємства "Науково-технічний комплекс "Завод точної механіки" (вул. Годованця, 28, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, 32300) про стягнення податкового боргу, розглянути справу за правилами загального позовного провадження.
Відповідно до наказу №177-П від 11.10.2018 року та на підставі п. 1.4.4 Інструкції з діловодства в адміністративних судах, затвердженої наказом Державної судової адміністрації України від 17.12.2013 року №174, згідно службової записки від 12.10.2018 року передано нерозглянуті судові справи, які перебували у провадженні судді Салюка П.І., для подальшого розподілу в установленому порядку.
Відповідно до ч. 9 ст. 31 КАС України невирішені судові справи за вмотивованим розпорядженням керівника апарату суду, що додається до матеріалів справи, передаються для повторного автоматизованого розподілу справ виключно у разі, коли суддя (якщо справа розглядається одноособово) або суддя-доповідач із складу колегії суддів (якщо справа розглядається колегіально) у визначених законом випадках не може продовжувати розгляд справи більше чотирнадцяти днів, що може перешкодити розгляду справи у строки, встановлені цим Кодексом.
У зв'язку з тривалою відсутністю судді Салюка П.І., що має наслідком неможливість продовження розгляду справи зазначеним суддею, розпорядженням керівника апарату Хмельницького окружного адміністративного суду № 477 від 12.10.2018 року, зобов'язано відповідно до ст. 31 КАС України, п. 2.3.50 Положення про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого ОСОБА_1 суддів України №30 від 26.11.2010 р. призначити повторний автоматизований розподіл справи № 2240/2530/18 у частині заміни головуючого судді.
Відповідно до протоколу повторного автоматичного розподілу судової справи між суддями від 12.10.2018 року головуючим у справі визначено суддю Блонського В.К.
Враховуючи вищевикладене вважаю, що даний адміністративний позов слід прийняти до свого провадження та призначити чудове засідання.
Керуючись статтями 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Прийняти до свого провадження адміністративну справу № 822/2530/18 за позовом Головного управління ДФС у Хмельницькій області до Державного підприємства "Науково-технічний комплекс "Завод точної механіки" про стягнення податкового боргу.
Призначити судове засідання на 18.10.2018 р. о 12:00 год. в приміщенні Хмельницького окружного адміністративного суду за адресою м. Хмельницький, вул. Козацька, 42.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її підписання.
Головуючий суддя ОСОБА_2