Ухвала від 25.09.2018 по справі 295/10390/18

Справа №295/10390/18

Категорія 4

2/295/2683/18

УХВАЛА

Про відкриття провадження у справі

25.09.2018 року м. Житомир

Суддя Богунського районного суду м. Житомира Чішман Л.М.,

вирішуючи питання про відкриття провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ нерухомого майна, що є у спільній частковій власності, встановлення порядку користування земельною ділянкою, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить виділити в натурі у власність сторонам частину житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами, за адресою: м. Житомир, вул. Набережна під скелями, 42 та припинити право спільної часткової власності; встановити порядок користування земельною ділянкою площею 0,0464 кв.м. за адресою: м. Житомир, вул. набережна під скелями, 42, виділивши у користування сторонам по 1/2 ідеальній частині земельної ділянки. В обгрунтування вимог позивач вказав, що між сторонами не досягнуто згоди з приводу виділу позивачу в натурі належної на праві спільної часткової власності частини нерухомого майна, а тому позивач змушений звернутись до суду.

Позовна заява відповідає вимогам ст. 175 ЦПК України, спір підвідомчий районному суду.

Підстав для залишення заяви без руху, повернення та відмови у відкритті провадження у справі, передбачених ст.ст. 185, 186 ЦПК України, не вбачається.

На підставі ст. 274 ЦПК України позовна заява підлягає розгляду в порядку загального позовного провадження.

Керуючись ст. ст. 53, 174, 178, 181, 187, 353, 354 ЦПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ нерухомого майна, що є у спільній частковій власності, встановлення порядку користування земельною ділянкою.

Розгляд справи проводити в порядку загального позовного провадження.

Призначити у справі підготовче засідання на 15-30 год., 12.12.2018 року, викликати позивача та відповідача до Богунського районного суду м. Житомира за адресою: м. Житомир, м-н Соборний 1, зал № 4-Б-5 .

Одночасно з копією цієї ухвали відповідачу надсилається копія позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Відповідно до вимог ч.ч. 1, 2 ст. 174 ЦПК України при розгляді справи судом у порядку позовного провадження учасники справи викладають письмово свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору виключно у заявах по суті справи, визначених цим Кодексом. Заявами по суті справи є: позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву.

Відповідач має право подати до суду письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються, який викладається у відзиві на позовну заяву. Вимоги до відзиву на позовну заяву встановлені ст. 178 ЦПК України.

Встановити відповідачу строк 20 днів з дня вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі для подачі відзиву на позов та доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем. У разі подання відповідачем до суду відзиву на позовну заяву до нього повинні бути долучені документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

В разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк, без поважних причин, справа буде розглянута за наявними матеріалами.

Позивач має право надати відповідь на відзив на протязі 5 днів з моменту отримання відзиву.

Відповідач має право подати заперечення на відповідь на відзив на протязі 5 днів з моменту отримання відповіді на відзив.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається за електронною адресою inbox@bg.zt.court.gov.ua на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет.

Ухвала про відкриття провадження у справі може бути оскаржена виключно в частині визначення підсудності справи до Апеляційного суду Житомирської області шляхом подачі апеляційної скарги через Богунський районний суд м. Житомира протягом п'ятнадцяти днів, який обчислюється з дня складення ухвали. Учасник справи, якому ухвала суду не були вручені у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя Л. М. Чішман

Попередній документ
77138548
Наступний документ
77138550
Інформація про рішення:
№ рішення: 77138549
№ справи: 295/10390/18
Дата рішення: 25.09.2018
Дата публікації: 18.10.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Богунський районний суд м. Житомира
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори про право власності та інші речові права; Спори про право власності та інші речові права про приватну власність
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (30.09.2021)
Результат розгляду: Приєднано до матеріалів справи
Дата надходження: 20.09.2021
Предмет позову: про поділ нерухомого майна, що є у спільній частковій власності, встановлення порядку користування земельною ділянкою
Розклад засідань:
10.02.2020 09:40 Богунський районний суд м. Житомира
02.03.2020 10:00 Богунський районний суд м. Житомира
07.05.2020 11:30 Богунський районний суд м. Житомира
25.05.2020 14:30 Богунський районний суд м. Житомира
17.06.2020 15:00 Богунський районний суд м. Житомира
09.07.2020 14:30 Богунський районний суд м. Житомира
09.12.2020 10:00 Житомирський апеляційний суд
17.02.2021 09:30 Житомирський апеляційний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
СЛЮСАРЧУК НАТАЛІЯ ФЕДОРІВНА
ЧІШМАН ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
ШЕВЧУК АЛЛА МИКОЛАЇВНА
суддя-доповідач:
БУРЛАКОВ СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
КАЛАРАШ АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ
СЛЮСАРЧУК НАТАЛІЯ ФЕДОРІВНА
ЧІШМАН ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
ШЕВЧУК АЛЛА МИКОЛАЇВНА
відповідач:
Осипенко Олександра Сергіївна
заявник:
Рокітенець Олександр Васильович
представник відповідача:
Черниш Олександр Миколайович
представник заявника:
Рафальський Віктор Володимирович
представник позивача:
Вишневський Аскольд Юрійович
суддя-учасник колегії:
КОЛОМІЄЦЬ ОКСАНА СЕРГІЇВНА
ТАЛЬКО ОКСАНА БОРИСІВНА
член колегії:
ГРУШИЦЬКИЙ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ
Грушицький Андрій Ігорович; член колегії
ГРУШИЦЬКИЙ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
ЛИТВИНЕНКО ІРИНА ВІКТОРІВНА
ПЕТРОВ ЄВГЕН ВІКТОРОВИЧ
Петров Євген Вікторович; член колегії
ПЕТРОВ ЄВГЕН ВІКТОРОВИЧ; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
ТКАЧУК ОЛЕГ СТЕПАНОВИЧ