Справа № 344/7091/18
Провадження № 2-а/344/671/18
11 жовтня 2018 року м. Івано-Франківськ
Суддя Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Домбровська Г.В., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до інспектора роти №2 батальйону №1 УПП в Івано-Франківській області ОСОБА_2 про визнання протиправними дій та скасування постанови Серії ЕАА №401947 від 14.05.2018 року по справі про адміністративне правопорушення,-
У провадженні Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області перебуває справа за адміністративним позовом ОСОБА_1 до інспектора роти №2 батальйону №1 УПП в Івано-Франківській області ОСОБА_2 про визнання протиправними дій та скасування постанови Серії ЕАА №401947 від 14.05.2018 року по справі про адміністративне правопорушення.
Згідно розпорядження керівника апарату Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області № 84 від 01.10.2018 року та протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями у звязку із звільненням судді Островського Л.Є. у відставку, вказана справа передана у провадження судді Домбровській Г.В.
Зважаючи на викладене, вважаю за необхідне прийняти вказану цивільну справу до свого провадження, розгляд справи проводити у порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін.
Враховуючи вищенаведене та керуючись ст.ст.241, 248 КАС України, -
Прийняти до провадження справу 344/7091/18, провадження 2-а/344/671/18 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до інспектора роти №2 батальйону №1 УПП в Івано-Франківській області ОСОБА_2 про визнання протиправними дій та скасування постанови Серії ЕАА №401947 від 14.05.2018 року по справі про адміністративне правопорушення.
Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін.
Судове засідання для розгляду справи по суті призначити на 14.11.2018 року о 10 год 00 хв.
Судове засідання відбудеться в приміщенні Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області (вул. Грюнвальдська 11, зал № 1).
Копію даної ухвали направити сторонам.
Відповідач з дня отримання даної ухвали має право завчасно подати відзив на позов, який повинен відповідати вимогам ст.162 КАС України, та копію відзиву одночасно надіслати позивачу.
Роз'яснити відповідачу вимоги ч.2 ст.77 КАС України, у відповідності до якої в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дій чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч.6 ст.162 КАС України).
Відповідно до ч.4 ст.159 КАС України, неподання суб'єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.
У разі подання до суду відзиву на позов, запропонувати позивачу надати відповідь на відзив з моменту отримання відзиву, копію відповіді на відзив одночасно надіслати відповідачу.
У разі подання до суду відповіді на відзив, запропонувати відповідачу надати до суду заперечення проти відповіді на відзив, копію заперечення одночасно надіслати позивачу.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет court.gov.ua.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Домбровська Г.В.