Рішення від 09.10.2018 по справі 1640/2689/18

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 жовтня 2018 року м. ПолтаваСправа № 1640/2689/18

Полтавський окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді - Удовіченка С.О., розглянув у письмовому провадженні справу за позовом ОСОБА_1 ОСОБА_2 Магомедовича до Глобинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

06 серпня 2018 року ОСОБА_2 Магомедович звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Глобинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області у якому просив:

- визнання протиправною бездіяльність Глобинського об"єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області щодо не виконання приписів пункту 4-7 розділу XV Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" відносно автоматичного не переведення ОСОБА_1 ОСОБА_2 Магомедовича з пенсії по інвалідності в розмірі фактичних збитків призначеної йому згідно Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" на пенсію по інвалідності згідно Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" з 01 жовтня 2017 року по матеріалам пенсійної справи, розмір якої обчислити із заробітної плати в розмірі 632 крб, одержаної за роботою в зоні відчуження Чорнобильської АЕС (липень 1986 року), на підставі довідки виданої Трудовим архівом Глобинського району 10 травня 2012 року за №01-16/264,

- зобов'язати Глобинське об"єднане управління Пенсійного фонду України Полтавської області перевести ОСОБА_1 ОСОБА_2 Магомедовича з пенсії по інвалідності в розмірі фактичних збитків призначеної йому згідно Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" на пенсію по інвалідності згідно Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" з 01 жовтня 2017 року по матеріалам пенсійної справи, розмір якої обчислити із заробітної плати в розмірі 632 крб, одержаної за роботою в зоні відчуження Чорнобильської АЕС (липень 1986 року), на підставі довідки виданої Трудовим архівом Глобинського району 10 травня 2012 року за №01-16/264, на виконання приписів пункту 4-7 розділу XV Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 10 серпня 2018 року позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі.

В обгрунтування позовної заяви позивач зазначив, що відповідачем протиправно не переведено ОСОБА_1 із пенсії призначеної згідно Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" від 28 лютого 1991 року №796-XII на пенсію за віком згідно Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

До позовної заяви позивач додав розрахунок у якому зазначив, що розмір пенсії відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" повинен становити 6019,48 грн., який розрахований шляхом: 0,00632 грн.:0,00179 грн.*3764,40 грн. = 13291,07 грн.*0,33500 (20 років 7 місяців 10 днів станом на 01 вересня 2008 року + додатковий, 12 років 11 місяців 17 днів, з 20 липня 2009 року по 07 червня 2022 року, 60 років) = 4452,51 грн. = 0грн. (14,52*0) = 4452,51 грн.*0,90% = 4007,26 грн. (основна пенсія) = 580,80 грн. (1452*0,40%, згідно частини четвертої статті 13 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту") = 379,60 грн (949*0,40 згідно підпункту 1 пункту 13 Порядку №1210))= 50 грн. (інвалідам війни доплата) = 1010,40, грн., всього = 5017,66 грн.+ 1001,82 грн. (4007,26*0,25, згідно пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року №1381 "Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення") = 6019,48 грн.

Від позивача надійшло клопотання позивача про розгляд справи без його участі (а.с. 24).

05 вересня 2018 року до суду надійшов відзив Глобинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області у якому зазначив, що на даний час позивач отримує пенсію по 2 групі інвалідності в розмірі відшкодування фактичних збитків за Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" в розмірі 3702,60 грн. В силу частини другої статті 27 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" частина розміру пенсії за віком за період страхового стажу, набутого до дня набрання чинності цим Законом (тобто до 01 січня 2004 року), може бути визначена відповідно до раніше діючого законодавства, а частина розміру пенсії за період страхового стажу, набутого після набрання чинності цим Законом, (з 01 січня 2004 року), відповідно до цього Закону. При цьому, частина розміру пенсії за віком, обчислена за раніше діючим законодавством, не може перевищувати максимальний розмір пенсій, визначених законом для відповідних категорій пенсіонерів, що діяли на день набрання чинності цим Законом. Отже частина розміру пенсії за період страхового стажу, набутого до набрання чинності цим Законом, може бути обчислена із заробітної плати за роботу на території радіоктивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, як це було передбачено раніше діючим законодавством, але при цьому вона обмежується 168 грн. При цьому в ході проведеного умовного розрахунку пенсії за нормами Закону №1058, встановлено, що розмір пенсії по інвалідності, обчисленої за документами пенсійної справи ОСОБА_1 ОСОБА_2 Магомедовича, становить 3702,60 грн. Таким чином Глобинське об'єднане управління Пенсійного фонду України не мало підстав для автоматичного переведення позивача у відповідності до пункту 4-7 Розділу XV Прикінцеві положення Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

05 жовтня 2018 року від представника відповідача надійшло клопотання про розгляд справи без його участі.

Відповідно до приписів частини четвертої статті 229 Кодексу адміністративного судочинства України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.

Згідно із частиною дев'ятою статті 205 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

З огляду на відсутність перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, а також зважаючи на неприбуття осіб, які беруть участь у справі, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, та відсутність потреби заслухати свідка чи експерта, суд вирішив розглядати справу в порядку письмового провадження.

Дослідивши матеріали позовної заяви, з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступні обставини та відповідні до них правовідносини.

Судом встановлено, що ОСОБА_2 Магомедович перебуває на обліку в Глобинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Полтавської області, що не заперечується сторонами.

Згідно протоколу №422 від 04 листопада 2009 року позивачу призначено пенсію по інвалідності в розмірі фактичних збитків.

11 жовтня 2017 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" від 03 жовтня 2017 року №2148-VIII (далі - Закон №2148), яким внесені зміни до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", в тому числі в результаті таких змін була визначена можливість автоматичного переведення осіб з пенсії, призначеної згідно Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" на пенсію згідно Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" у разі якщо в результаті перерахунку такої пенсії її розмір за нормами Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" буде більшим.

04 липня 2018 року ОСОБА_1 звернувся до Глобинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області зі скаргою (а.с. 38а).

У вказаній скаргі позивач зазначив, що з 2009 року перебуває на обліку, як пенсіонер і одержувач пенсії по інвалідності в розмірі відшкодування фактичних збитків, згідно Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", розмір якої визначено із заробітної плати в розмірі 632 карбованця, одержаної за роботу в зоні відчуження Чорнобильської АЕС (липень 1986 року), на підставі довідки виданої Трудовим архівом Глобинського району 10 травня 2012 року за №01-16/264. Згідно листа Пенсійного фонду України за №36213/02-12 від 16 листопада 2017 року при переведенні на пенсію згідно Закону №1058, застосовується показник середньої заробітної плати за 2014, 2015, 2016 роки - 3764,40 грн. Заробітна плата, з якої було обчислено пенсію, за документами пенсійної справи за умови, що період, за який обчислено заробітну плату, визначено згідно вимог законодавства, що діяло на час призначення пенсії за "спеціальним" Законом або перерахованої відповідно до статті 40, 43 Закону №1058. Просив перевести його з пенсії по інвалідності в розмірі відшкодування фактичних збитків, призначеної, згідно Закону №796 на пенсію по інвалідності, Згідно Закону №1058 по матеріалам пенсійної справи, розмір якої визначити із заробітної плати в розмірі 632 кар. на виконання пункту 4-7 розділу XV Прикінцеві положення Закону №1058.

Вважаючи, що Глобинським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Полтавської області допущено протиправну бездіяльність, яка полягає у не переведенні позивача на пенсію відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", позивач звернувся до суду.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.

Завданням адміністративного судочинства, згідно частини першої статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.

Надаючи правову оцінку правовідносинам, що склалися, судом встановлено наступне.

Закон України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 09 липня 2003 року №1058-IV (далі - Закон №1058) розроблений відповідно до Конституції України та Основ законодавства України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, визначає принципи, засади і механізми функціонування системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, призначення, перерахунку і виплати пенсій, надання соціальних послуг з коштів Пенсійного фонду, що формуються за рахунок страхових внесків роботодавців, бюджетних та інших джерел, передбачених цим Законом, а також регулює порядок формування Накопичувального пенсійного фонду та фінансування за рахунок його коштів видатків на оплату договорів страхування довічних пенсій або одноразових виплат застрахованим особам, членам їхніх сімей та іншим особам, передбаченим цим Законом. Зміна умов і норм загальнообов'язкового державного пенсійного страхування здійснюється виключно шляхом внесення змін до цього Закону.

Згідно пункту 4-7 розділу XV "Прикінцеві положення" Закону №1058 особам, пенсії / щомісячне довічне грошове утримання яким призначені відповідно до законів України "Про Кабінет Міністрів України", "Про державну службу", "Про Національний банк України", "Про дипломатичну службу", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про прокуратуру", Про статус народного депутата України, "Про судоустрій і статус суддів", "Про судову експертизу", "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", "Про наукову і науково-технічну діяльність", "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів", Митного кодексу України", Податкового кодексу України, Положення про помічника-консультанта народного депутата України, розмір яких з урахуванням перерахунку, передбаченого пунктом 4 3 цього розділу, розрахований за нормами цього Закону, буде більший, проводиться автоматичне, без їхнього звернення, переведення пенсії на умовах, передбачених цим Законом, за матеріалами пенсійних справ.

Пунктом 4-3 Прикінцевих положень Закону №1058 встановлено, що пенсії, призначені відповідно до цього Закону до набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", з 1 жовтня 2017 року перераховуються із застосуванням середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, обчисленої як середній показник за 2014, 2015 та 2016 роки із застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі 1 %. При здійсненні перерахунку пенсій відповідно до абзацу першого цього пункту використовується розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, установлений на 1 грудня 2017 року Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", збільшений на 79 гривень.

Частиною першою статті 33 Закону №1058 встановлено, що пенсія по інвалідності залежно від групи інвалідності призначається в таких розмірах: особам з інвалідністю I групи - 100 відсотків пенсії за віком; особам з інвалідністю II групи - 90 відсотків пенсії за віком; особам з інвалідністю III групи - 50 відсотків пенсії за віком, обчисленої відповідно до статей 27 і 28 цього Закону.

Відповідно до частин першої та другої статті 27 Закону №1058 розмір пенсії за віком визначається за формулою: П = Зп х Кс, де: П - розмір пенсії, у гривнях; Зп - заробітна плата (дохід) застрахованої особи, визначена відповідно до статті 40 цього Закону, з якої обчислюється пенсія, у гривнях; Кс - коефіцієнт страхового стажу застрахованої особи, визначений відповідно до статті 25 цього Закону.

За бажанням застрахованої особи частина розміру пенсії за віком за період страхового стажу, набутого до дня набрання чинності цим Законом, може бути визначена відповідно до раніше діючого законодавства, а частина розміру пенсії за період страхового стажу, набутого після набрання чинності цим Законом, - відповідно до цього Закону.

При цьому частина розміру пенсії за віком, обчислена за раніше діючим законодавством, не може перевищувати максимальних розмірів пенсій, визначених законом для відповідних категорій пенсіонерів, та не може бути нижчою, ніж розмір трудової пенсії за віком з урахуванням цільової грошової допомоги на прожиття, що діяли на день набрання чинності цим Законом.

Середньомісячний заробіток для обчислення пенсій береться за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд протягом усієї трудової діяльності незалежно від перерв у роботі та за період роботи починаючи з 1 липня 2003 року до моменту звернення за пенсією. Заробіток за період роботи до 1 липня 2003 року враховується на підставі документів про нараховану заробітну плату (виплати, дохід), виданих у встановленому законодавством порядку, а за період роботи починаючи з 1 липня 2003 року - за даними персоніфікованого обліку відомостей у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування (стаття 60 Закону України "Про пенсійне забезпечення").

Розмір пенсії за двоскладовою формулою розраховується, із двох частин: частина, яка припадає на період стажу до набрання чинності Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та частина пенсії, яка припадає на період страхового стажу після набрання чинності Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Перша частина розміру пенсійної виплати визначається за нормами і правилами, передбаченими Законом України "Про пенсійне забезпечення", та з обмеженням пенсії максимальним розміром, який діяв на момент набуття чинності Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Постановою Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2003 року №1783 "Про заходи щодо поліпшення пенсійного забезпечення громадян" (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України №312 від 11 березня 2004 року) передбачено застосування під час призначення пенсії за двоскладовою формулою мінімального та максимального розміру пенсій (з врахуванням цільової грошової допомоги), встановлених постановою Кабінету Міністрів України №544 від 15 квітня 2003 року "Про підвищення розмірів трудових пенсій", (відповідно 50 і 150 гривень), збільшених на 12% (відповідно 56 і 168 гривень).

Друга складова - частина пенсії за період роботи з 1 січня 2004 року обчислюється за нормами Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та обраховуються місячні коефіцієнти заробітку за кожний місяць зарплати, починаючи з 01 січня 2004 року і до моменту звернення за пенсією та середньоарифметичний коефіцієнт заробітку, визначається заробітна плата для обчислення пенсії шляхом множення середньої заробітної плати для обчислення пенсії за рік, який передує року звернення за призначенням пенсії, на середньоарифметичний коефіцієнт, визначається коефіцієнт страхового стажу теж за період роботи з 01 січня 2004 року та розмір пенсії за новою формулою (П=3п х Кс).

Відповідно до статті 19 Закону України "Про пенсійне забезпечення" пенсії за віком призначаються у розмірі 55 процентів заробітку (стаття 64), але не нижче мінімального розміру пенсії. За кожний повний рік роботи понад 25 років чоловікам і 20 років жінкам пенсія збільшується на 1 процент заробітку, але не менш як на 1 процент мінімального розміру пенсії. Працівникам, зайнятим на роботах, передбачених пунктом "а" статті 13 і статтею 14 цього Закону, за кожний рік роботи, яка дає право на пенсію на пільгових умовах, пенсія збільшується на 1 процент заробітку. Мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється у розмірі мінімального споживчого бюджету. В умовах кризового стану економіки та спаду виробництва мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється у розмірі не нижче межі малозабезпеченості. Мінімальний розмір пенсії за віком підвищується у зв'язку із збільшенням величини вартості мінімального споживчого бюджету чи межі малозабезпеченості.

Згідно статті 12 Закону України "Про пенсійне забезпечення" право на пенсію за віком мають: чоловіки - після досягнення 60 років і при стажі роботи не менше 25 років.

Частиною другою статті 53 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" встановлено, що право на пенсію в повному розмірі мають громадяни, віднесені до категорій 1, 2, 3, 4 за умови стажу роботи не менш як: чоловіки - 20 років, жінки - 15 років, із збільшенням пенсії на один процент заробітку за кожний рік роботи понад встановлений цим пунктом стаж, але не вище 75 процентів заробітку, а громадянам, які відпрацювали за списком N 1, чоловіки - 10 років і більше, жінки - 7 років 6 місяців і більше - не вище 85 процентів заробітку у разі призначення пенсії на умовах частини другої статті 27 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Судом встановлено, що страховий стаж ОСОБА_1 до 01 січня 2004 року становив 18 років 5 місяців 16 днів, тобто - 222 місяці.

Як слідує із розпорядження 155691 Глобинського об'єднаного УПФУ в Полтавській області від 28 серпня 2018 року середній місячний заробіток ОСОБА_1 станом на 29 липня 1986 року становив 0,03552 (а.с. 34).

Перша складова розрахунку пенсії:

- загальний процент розрахунку пенсії від заробітку 55%(222міс./240міс.);

- основний розмір пенсії від середнього заробітку 0.01954;

- коефіцієнт підвищення основного розміру пенсії 2*1.81*2.875*2*3*2.89855*3*2*6.25*1.108*1.1*1.22*1.11*1.4*1.12283*1.10256*1.1*1.05708*1.12;

- основний розмір пенсії з урахуванням коефіцієнтів 494.09719;

- розмір пенсії з обмеженням 168,00;

- розмір пенсії при неповному стажі 155.40 .

Друга складова розрахунку пенсії:

- розмір пенсії за віком 0,00;

- загальний розмір пенсії за віком 155,40;

- % для обчислення пенсії по інвалідності 90;

- розмір пенсії по інвалідності 139,86;

- підвищення інвалідам війни 2 грн. 580,80;

- збільшення статті 27, 42 інвалідам війни 0,00;

- додаткова пенсія інваліда 2 групи внаслідок чорнобильської катастрофи 379,60.

Як випливає із письмових пояснень Глобинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області, заробітна плата ОСОБА_1 за не повний місяць роботи з 01 липня по 29 липня 1986 року на ЧАЕС становить 0,00632 грн., показник середньої заробітної плати в галузях економіки за 1986 рік становить 0,00170, таким чином коефіцієнт заробітної плати становить 3,5307. Середньомісячний заробіток для обчислення при середній заробітній платі по Україні 928,81 грн. - 3279,38 грн. Згідно довідки МСЕК відсоток втрати працездатності 80%, 3279,38*80% - 2623 грн. основний розмір пенсії, підвищення інвалідам війни згідно статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії ї соціального захисту", 1452*40% - 580,80 грн., додаткова пенсія інвалідам 2 групи - 379,60 грн., щомісячна державна адресна допомога інвалідам війни з числа учасників на ЧАЕС - 68,70 грн., цільова допомога інвалідам війни 2 групи - 50 грн., всього 3702,60 грн. (а.с. 77).

Однак, як слідує із листа Пенсійного Фонду України №36213/02-12 від 16 листопада 2017 року "Щодо реалізації окремих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" при переведенні на пенсію згідно Закону 1058 застосовується показник середньої заробітної плати за 2014, 2015, 2016 роки - 3764,40 грн. (а.с. 79-81).

Таким чином Глобинським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Полтавської області застосовано показник середньої заробітної плати на рівні 928,81 грн., замість 3764,40 грн., що у свою чергу вплинуло на розмір складових при обрахунку пенсії ОСОБА_1 та загального розміру пенсії.

Враховуючи вищевикладене суд приходить до висновку, що відповідач зобов'язаний із набранням чинності пункту 4-7 розділу XV Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" автоматично перевести ОСОБА_1 ОСОБА_2 Магомедовича на пенсію призначену на умовах, передбачених цим Законом, за матеріалами пенсійної справи.

Таким чином позов підлягає задоволенню.

Підстави для розподілу судових витрат відсутні.

Щодо вимоги позивача про встановлення судового контролю шляхом зобов'язання Глобинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Полтавської області подати до суду протягом одного місяця з дня набрання даним рішенням законної сили звіт про його виконання, суд зауважує, що відповідно до частини першої статті 382 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.

У суду відсутні підстави вважати, що Глобинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Полтавської області буде ухилятись від виконання судового рішення після набрання ним законної сили, а тому вжиття заходів судового контролю не є необхідним.

Керуючись статтями 241-245 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 Аліамеда Магомедовича (реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1, адреса місця проживання: ІНФОРМАЦІЯ_1) до Глобинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області (код ЄДРПОУ 41247599, адреса місцезнаходження: вул. Центральна, 271, м.Глобине, Полтавська область, 39000) про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити дії - задовольнити.

Визнати протиправною бездіяльність Глобинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області (код ЄДРПОУ 41247599, адреса місцезнаходження: вул. Центральна, 271, м.Глобине, Полтавська область, 39000) щодо не переведення ОСОБА_1 ОСОБА_2 Магомедовича (реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1, адреса місця проживання: ІНФОРМАЦІЯ_1) з пенсії по інвалідності в розмірі фактичних збитків призначеної йому згідно Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" на пенсію по інвалідності згідно Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" з 01 жовтня 2017 року по матеріалам пенсійної справи, розмір якої обчислити із заробітної плати в розмірі 632 крб, одержаної за роботою в зоні відчуження Чорнобильської АЕС (липень 1986 року), на підставі довідки виданої Трудовим архівом Глобинського району 10 травня 2012 року за №01-16/264.

Зобов'язати Глобинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Полтавської області (код ЄДРПОУ 41247599, адреса місцезнаходження: вул. Центральна, 271, м.Глобине, Полтавська область, 39000) перевести ОСОБА_1 ОСОБА_2 Магомедовича (реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1, адреса місця проживання: ІНФОРМАЦІЯ_1) з пенсії по інвалідності в розмірі фактичних збитків призначеної йому згідно Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" на пенсію по інвалідності згідно Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" з 01 жовтня 2017 року, розмір якої обчислити із заробітної плати в розмірі 632 крб., одержаної за роботою в зоні відчуження Чорнобильської АЕС (липень 1986 року), на підставі довідки виданої Трудовим архівом Глобинського району 10 травня 2012 року за №01-16/264, на виконання приписів пункту 4-7 розділу XV Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" із проведенням відповідних виплат з урахування проведених.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються у відповідності до пункту 15.5 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України (в редакції Закону України № 2147-VIII від 03 жовтня 2017 року).

Суддя ОСОБА_3