Рішення від 11.10.2018 по справі 761/46531/17

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Київ

11 жовтня 2018 року № 761/46531/17

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі

головуючої судді - Добрівської Н.А.,

розглянувши у спрощеному проваджені адміністративну справу

за позовомОСОБА_1

доГоловного управління Пенсійного фонду України в місті Києві

провизнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до Шевченківського районного суду міста Києва із позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві про:

- визнання бездіяльності відповідача щодо здійснення перерахунку пенсії позивачу за вислугу років відповідно до ст.63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», протиправною та такою, що порушує конституційне право позивача на соціальний захист у законних розмірах;

- зобов'язання відповідача здійснити перерахунок пенсії, визначивши її у розмірі 90% від визначеного уповноваженим органом розміру грошового забезпечення та виплачувати позивачу перераховану пенсію без обмеження її максимального розміру (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством), а також погасити відповідну заборгованість щодо пенсійного забезпечення, яка виникла з 01.01.2016 року по дату здійснення перерахунку та в подальшому щомісячно виплачувати у законно визначених розмірах.

27.02.2018 року через канцелярію суду від позивача надійшла заява про уточнення позовних вимог, у якій пункт третій прохальної частини позовної заяви викладено у наступній редакції:

- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві здійснити перерахунок та виплату позивачу пенсії з 01.01.2016 року як пенсіонеру органів внутрішніх справ, згідно із Законом України від 23.12.2015 року №900-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей», статтями 51,63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», на підставі довідки, виданої уповноваженим органом - Департаментом персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України від 01.06.2017 року №22/6-5474, визначивши н у розмірі 90% від вказаної в ній суми - 17 314,04 грн. та виплачувати позивачу перераховану пенсію без обмеження її максимального розміру (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, а також виплату різниці між розміром перерахованої та отриманої позивачем пенсії з 01.01.2016 року.

В обґрунтування своїх вимог позивач посилається на те, що він є пенсіонером органів внутрішніх справ України (міліції) та отримує пенсію за вислугу років.

11.11.2015 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №988, якою затверджено грошове забезпечення поліцейських Національної поліції, яке складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премій та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

24.11.2017 року позивач звернувся до відповідача із заявою щодо перерахунку його пенсії відповідно до вимог чинного законодавства.

Листом Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві №29641/03/М-3311 від 01.12.2017 року позивача, крім іншого повідомлено про те, що перерахунок пенсії буде проведено після надходження коштів з Державного бюджету України.

На думку позивача, останній набув право на перерахунок пенсії у зв'язку зі зміною розміру видів грошового забезпечення, а відповідач протиправно не здійснює перерахунок пенсії посилаючись на відсутність бюджетних коштів, необхідних для проведення такого перерахунку.

Ухвалою Шевченківського районного суду міста Києва від 22.12.2017 року адміністративна справа №761/46531/17 на підставі п.2 ч.1 ст.29 Кодексу адміністративного судочинства України передана до Окружного адміністративного суду міста Києва.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 06.02.2017 року визначено суддю Добрівську Н.А. для розгляду адміністративної справи №761/46531/17 та вказану справу 07.02.2018 року передано на розгляд судді Добрівській Н.А.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 09.02.2018 року справу прийнято до провадження, відкрито провадження в адміністративній справі та призначено розгляд за правилами спрощеного позовного провадження.

Копія даної ухвали із визначенням строку для надання відзиву на позов була направлена відповідачу засобами потового зв'язку.

У своєму відзиві на позов відповідач зазначив, що ним здійснено всі необхідні дії для перерахунку пенсії, однак виплату буде забезпечено після виділення коштів з Державного бюджету України.

Дослідивши матеріали справи, з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають значення для розгляду і вирішення справи по суті, суд встановив наступне.

ОСОБА_1 є пенсіонером органів внутрішніх справ, якому пенсія призначена відповідно до вимог Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 року №2262-ХІІ та перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в місті Києві.

Згідно з копією довідки Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ України від 01.06.2017 року №22/6-5474 про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії, виданої ОСОБА_1, відповідно до ч.3 ст.63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року №988, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 06.04.2016 року №260, розмір грошового забезпечення за нормами, чинними на 01.01.2016 року, за посадою заступник начальника відділу управління ДДСБЕЗ МВС України / заступник начальника відділу апарату Національної поліції становить:

- посадовий оклад 3800,00 грн;

- підвищення посадового окладу (відс.) - 0,00 грн;

- оклад за військовим (спеціальним) званням підполковник поліції - 2200,00 грн;

- надбавка за стаж служби (відс.) 50% - 3000,00 грн;

- надбавка за специфічні умови проходження служби (відс.) - 0,00 грн;

- надбавка за службу в умовах режимних обмежень (відс.) 15% - 570,00 грн;

- надбавка за шифрувальну роботу (відс.) - 0,00 грн;

- надбавка за почесне звання «заслужений» чи «народний» (відс.) - 0,00 грн;

- доплата за науковий ступінь кандидата або доктора наук (відс.) - 0,00 грн;

- доплата за вчене звання (відс.) - 0,00 грн;

- надбавка за спортивні звання (відс.) - 0,00 грн;

- премія (відс.) 80,92% - 7744,04 грн,

а всього: 17314,04 грн.

24.11.2017 року позивач звернувся до відповідача із заявою про проведення йому перерахунку призначеної пенсії, у зв'язку зі зміною розміру видів грошового забезпечення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №998 від 11 листопада 2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» та про видачу довідки про грошове забезпечення поліцейських.

Листом від 01.12.2017 року №29641/03/М-3311 Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві повідомило ОСОБА_1 про те, що останній перебуває на обліку в Управлінні та отримує пенсію за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Розмір пенсії відповідно до статті 13 Закону становить 90% грошового забезпечення 5542,69 грн (6158,54*90%), з урахуванням доплати до поперед розміру пенсії 7266,65 грн та складає у грошовому еквіваленті 55 грн.

Щодо здійснення перерахунку пенсії відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" позивача повідомлено про те, що вказаний перерахунок буде проведено після надходження коштів з Державного бюджету України.

Вважаючи таку бездіяльність відповідача, яка полягає у нездійсненні перерахунку пенсії, протиправною, позивач звернувся з відповідним позовом до суду.

Разом з тим, 29.03.2017 року Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова №203 «Про утворення Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві».

Даною постановою затверджено перелік територіальних органів Пенсійного фронду України, які реорганізуються шляхом злиття, а саме: Правобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві, Лівобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві, Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві та Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві реорганізовано шляхом злиття та створено нову юридичну особу - Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві.

Отже, на момент постановлення даного рішення, вчинення відповідних дій (прийняття відповідних рішень), обов'язок по виконанню (прийняттю) яких позивач просить покласти на Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві (код ЄДРПОУ 22869069), відносяться до компетенції саме Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві (код ЄДРПОУ 42098368), створеного 27.04.2018 року у відповідності до постанови КМУ №203 від 29.03.2017 року, тобто правонаступником первісного відповідача є Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві (код ЄДРПОУ 42098368).

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, що виникли між сторонами, суд вважає за необхідне зазначити наступне.

Спеціальним законом, який регулює правовідносини у сфері пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, є Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 року №2262-ХІІ (надалі - Закон №2262-ХІІ).

Згідно з ч.4 ст.63 Закону №2262-XII (у редакції, чинній на момент виникнення спірних правовідносин) усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені частиною другою статті 51 цього Закону. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим зі служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

29.12.2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» від 23.12.2015 року №900-VIII (далі по тексту - Закон №900-VIII), яким статтю 63 Закону №2262-ХІІ доповнено новою частиною такого змісту: «Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських».

Частиною 16 статті 43 Закону №2262-ХІІ передбачено, що у разі якщо на момент призначення або виплати пенсії відбулася зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення та/або були введені для зазначених категорій осіб нові щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії у розмірах, встановлених законодавством, пенсія призначається з урахуванням таких змін та/або нововведень, а призначена пенсія підлягає невідкладному перерахунку.

Статтею 51 Закону №2262-ХІІ передбачено, що перерахунок пенсій, призначених особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей, провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців.

Перерахунок пенсій у зв'язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, не проведений з вини органів Пенсійного фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.

Відповідно до абзацу 2 розділу ХІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію» за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.

У відповідності до статті 102 Закону України «Про Національну поліцію» пенсійне забезпечення поліцейських та виплата одноразової грошової допомоги після звільнення їх зі служби в поліції здійснюються в порядку та на умовах, визначених Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Кабінет Міністрів України постановою від 11.11.2015 року №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», яка набрала чинності з 02 грудня 2015 року (далі по тексту - Постанова КМУ №988) встановив розміри грошового забезпечення працівникам поліції за посадовими окладами і спеціальними званнями, що значно перевищують посадові оклади і плату за спеціальні звання колишніх працівників органів внутрішніх справ.

Враховуючи той факт, що Постанова КМУ №988, якою встановлено розмір грошового забезпечення для поліцейських Національної поліції та підвищено посадовий оклад за посадою, на якій працював позивач, набрала чинності з 02.12.2015 року, тому перерахунок пенсії повинен здійснюватись з 01.01.2016 року.

Відповідно до пунктів 1, 3 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року №45 (далі по тексту - Постанова КМУ №45) (в редакції, що була чинною до 24.02.2018 року), перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі - Закон) пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом (далі - особи), або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством. На підставі списків уповноважені органи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно із додатком 2 (далі - довідка) та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України.

Довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені із служби, якщо інше не передбачено цим Порядком.

Як встановлено судом, довідка про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій з урахуванням грошового забезпечення поліцейських №22/6-5474 від 01.06.2017 року, яка видана позивачу Департаментом персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ України, видана з дотриманням Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року №45 та є чинною.

Враховуючи те, що право ОСОБА_1 на перерахунок пенсії встановлено чинним законодавством України та не заперечується відповідачем, дотримано всі вимоги для проведення відповідного перерахунку, передбачені Порядком проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року №45, суд дійшов висновку, що позивач має право на перерахунок пенсії на підставі вказаної вище довідки про грошове забезпечення з урахуванням грошового забезпечення поліцейських, а посилання відповідача, викладені останнім у листі від 01.12.2017 року №29641/03/М-3311, на відсутність коштів на проведення виплати пенсії в перерахованому розмірі порушує гарантоване статтею 1 Першого протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод право мирно володіти своїм майном.

Європейський суд з прав людини у своєму рішенні у справі «Кечко проти України» від 08.11.2005 року зазначив, що оскільки чинне правове положення передбачає виплату певних надбавок, і дотримано всі вимоги, необхідні для цього, органи державної влади не можуть свідомо відмовляти у цих виплатах доки відповідні положення є чинними. Тобто органи державної влади не можуть посилатися на відсутність коштів як на причину невиконання своїх зобов'язань.

24.02.2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» №103 від 21.02.2018 року (надалі - Постанова КМУ №103), якою встановлено порядок проведення перерахунку та виплати пенсії пенсіонерам органів внутрішніх справ.

При цьому суд вважає за необхідне зазначити, що частиною 3 статті 52 Закону №2262-ХІІ передбачено, що виплата пенсій проводиться за поточний місяць загальною сумою у встановлений строк, але не пізніше останнього числа місяця, за який виплачується пенсія. Цією нормою не передбачено можливість сплати пенсії частинами в майбутньому та із застереженнями про наявність фінансування, як це передбачено постановою КМУ №103, а тому, на підставі частини 3 статті 7 Кодексу адміністративного судочинства України, суд застосовує норму Закону №2262-ХІІ, який має вищу юридичну силу, ніж постанова КМУ №103.

З огляду на вищевикладене, суд дійшов висновку про те, що Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві, отримавши довідку про грошове забезпечення позивача, подану відповідно до Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року №45, зобов'язано було здійснити перерахунок пенсії останньому саме з 01.01.2016 року.

Стосовно позовних вимог позивача в частині зобов'язання відповідача здійснити перерахунок та виплату пенсії позивачу без обмеження граничного розміру, суд дійшов висновку про їх передчасність, а тому позовні вимоги в цій частині задоволенню не підлягають.

Аналогічна правова позиція викладена у постанові Верховного Суду №696/1016/17 від 06.03.2018 року.

Відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Частиною 2 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Згідно з частиною 1 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Відповідно до статті 72 Кодексу адміністративного судочинства України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Частиною 2 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

У таких справах суб'єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.

На думку Окружного адміністративного суду міста Києва, позивачем надано суду достатні документальні докази, якими підтверджується протиправна бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві, в той час, як відповідачем не доведено правомірність та обґрунтованість не проведення перерахунку пенсії та її виплати з урахуванням вимог, встановлених частиною 2 статті 19 Конституції України та частиною 2 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, а тому, виходячи з меж заявлених позовних вимог та системного аналізу положень законодавства України, суд приходить до висновку про наявність правових підстав для часткового задоволення позову.

Відповідно до частини 1 статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Враховуючи викладене, керуючись статтями 72-77, 139, 143, 241-246, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

1. Адміністративний позов ОСОБА_1 задовольнити частково.

2. Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві щодо здійснення перерахунку пенсії позивачу за вислугу років відповідно до ст.63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», протиправною та такою, що порушує конституційне право позивача на соціальний захист у законних розмірах.

3. Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві провести ОСОБА_1 перерахунок та виплату пенсії за період з 01.01.2016 року, як пенсіонеру органів внутрішніх справ, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» від 23.12.2015 року №900-VІІІ, статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 року №2262-ХІІ, постанов Кабінету Міністрів України №988 від 11.11.2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», №947 від 18.11.2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268», на підставі довідки №22-6-5474 від 01.06.2017 року про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії станом на 01.01.2016 року, виданої Департаментом персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ України.

4. У задоволенні інших позовних вимог - відмовити.

5. Стягнути на користь ОСОБА_1 (АДРЕСА_1, ідентифікаційний код НОМЕР_1) понесені нею судові витрати по сплаті судового збору у розмірі 640 (шістсот сорок) гривень 00 копійок за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві (адреса: 04053, місто Київ, вулиця Бульварно-Кудрявська, 16, код ЄДРПОУ 42098368).

Рішення суду набирає законної сили в строк і порядку, передбачені статтею 255 Кодексу адміністративного судочинства України і може бути оскаржено за правилами, встановленими ст.ст.293, 295-297 КАС України з урахуванням підпункту 15.5 пункту 15 частини першої Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України в редакції згідно з Законом України від 3 жовтня 2017 року № 2147-VIII.

Суддя: Н.А. Добрівська