Справа № 487/4722/18
Провадження № 2/487/2108/18
09.10.2018 року м. Миколаїв
Суддя Заводського районного суду м. Миколаєва Сухаревич З.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Миколаївської міської ради про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини та встановлення факту місця відкриття спадщини, -
20.07.2018 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до Миколаївської міської ради про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини та встановлення факту місця відкриття спадщини, в якій просить встановити факт постійного проживання ОСОБА_2, померлої 07 жовтня 2017 року, за адресою: Миколаївська область, м. Миколаїв, Садівниче товариство громадська організація «Водник», ділянка №30; визначити ОСОБА_3 додатковий строк для подання заяви про прийняття спадщини за законом після смерті ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка померла 07.10.2017 р. у місті Миколаєві, тривалістю у один місяць з набрання чинності рішенням суду.
Ухвалою від 24.07.2018 р. зазначена вище позовна заява залишена без руху у зв'язку з її невідповідністю вимогам діючого ЦПК України та встановлено термін для усунення недоліків, що не перевищує десять днів.
Встановлено, що позивач отримала вказану вище ухвалу - 07.09.2018 р.
Станом на 09.10.2018 р. недоліки позовної заяви у строк, встановлений у вищевказаній ухвалі, не усунуті в повному обсязі.
Згідно з ч.3 ст.185 ЦПК України якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Таким чином, зазначену позовну заяву слід повернути позивачеві.
Відповідно до ч.7 ст.185 ЦПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Керуючись ст.ст. 185, 261, 353 - 355 ЦПК України, суд -
Позовну заяву ОСОБА_1 до Миколаївської міської ради про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини та встановлення факту місця відкриття спадщини - вважати неподаною та повернути позивачеві.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо або через Заводський районний суд м. Миколаєва до Миколаївського апеляційного суду протягом 15 (п'ятнадцяти) днів з дня її складення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя: З.М. Сухаревич