Постанова від 21.09.2018 по справі 452/1944/18

Справа №: 452/1944/18

ПОСТАНОВА

Іменем України

21 вересня 2018 року м.Самбір

Суддя Самбірського міськрайонного суду Львівської області Кравців В.І.,

розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2,

встановив:

Відносно ОСОБА_1 4 липня 2018 року складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 20 червня 2018 року в 19 год. у приміщенні магазину «Львівський», який знаходиться по вул. Чорновола, 2 «б» у м. Самборі Львівської області, тобто перебуваючи у громадському місці, виражався нецензурною лайкою в адресу ОСОБА_2 та ОСОБА_3, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП.

Згідно ч. 2 ст. 268 КУпАП при розгляді справ про адміністративні правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, є обов'язковою.

Відповідно до ч. 2 ст. 38 КУпАП якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.

ОСОБА_1, будучи сповіщеним про місце і час розгляду справи у судове засідання не з'явився, доручення про його привід на 19.09.2018 не виконане, про причини його невиконання суд не повідомлено і тому строк накладення адміністративного стягнення на ОСОБА_1 на момент розгляду справи закінчився, у зв'язку з чим на підставі ст. 247 КУпАП розпочате провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст. 173 КУпАП підлягає закриттю.

Керуючись ст. ст. 247, 283, 284 КУпАП,

постановив:

Закрити провадження у справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 173 КУпАП.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку не буде подано, та може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційного суду Львівської області через місцевий суд, який виніс постанову, протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя

Попередній документ
77018717
Наступний документ
77018719
Інформація про рішення:
№ рішення: 77018718
№ справи: 452/1944/18
Дата рішення: 21.09.2018
Дата публікації: 11.10.2018
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Самбірський міськрайонний суд Львівської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Дрібне хуліганство