Справа № 673/1713/18
Провадження № 2-о/673/104/18
20 вересня 2018 р. м. Деражня
Суддя Деражнянського районного суду Хмельницької області Дворнін О.С., розглянувши заяву у справі №673/1713/18,
заявник - ОСОБА_1, зареєстроване місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_1,
заінтересована особа - ОСОБА_2, зареєстроване місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_2,
справа про - видачу обмежувального припису, -
Заявник звернулася до суду із заявою про видачу обмежувального припису стосовно ОСОБА_2
Справа підсудна Деражнянському районному суду Хмельницької області.
Заява подана з додержанням вимог, викладених у статтях 350-1 -350-4 ЦПК України.
Підстави для залишення заяви без руху, повернення заяви чи відмови у відкритті провадження, передбачені ст.ст. 185, 186 ЦПК України, відсутні.
За таких обставин, вважаю за можливе прийняти заяву до розгляду, відкрити провадження у даній цивільній справі та призначити її до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні в порядку окремого провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 19, 185, 186, 293, 350-5 ЦПК України,суддя, -
Прийняти до розгляду заяву ОСОБА_1 про видачу обмежувального припису стосовно ОСОБА_2 та відкрити провадження у справі.
Справу призначити до судового розгляду по суті в порядку окремого провадження у відкритому судовому засіданні на 11 год. 15 хв. 03 жовтня 2018 року в залі судових засідань №1 Деражнянського районного суду Хмельницької області (вул. Миру, м. Деражня, Хмельницька область, індекс 32200), про що повідомити заявника та заінтересовану особу.
Інформацію щодо справи учасники справи можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою суду: https://dg.km.court.gov.ua/sud2205.
Копію ухвали надіслати учасникам справи, а заінтересованій особі, крім того - копію заяви з копіями доданих до неї документів.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена лише з підстав порушення правил підсудності шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційного суду Хмельницької області через Деражнянський районний суд Хмельницької області протягом п'ятнадцяти днів з дня її підписання суддею.
Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя: ОСОБА_3