Справа № 473/3411/18
іменем України
"02" жовтня 2018 р. місто Вознесенськ
Суддя Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області - Дробинський О.Е.,
з участю секретаря - Данилевич Т.О.,
розглянувши справу про адміністративне правопорушення, що надійшла від Вознесенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, не працює, зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3; проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4; реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_1,
- за ст.173 КУпАП
11 вересня 2018 року біля 14 години 30 хвилин, в місті Вознесенську Миколаївської області, ОСОБА_1, знаходячись в приміщенні служби у справах дітей Вознесенської райдержадміністрації, розташованої по вулиці Центральній №5, висловлювалась нецензурною лайкою, на зауваження не реагувала, чим порушила громадський порядок і спокій громадян, тим самим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину у вчиненні вказаного правопорушення визнала повністю.
Крім цього, вина ОСОБА_1 у вчинененні правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП, підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення ГП №514741 від 11 вересня 2018 року /а.с. 1/, письмовими поясненнями ОСОБА_1 від 11 вересня 2018 року /а.с. 2/, заявою ОСОБА_2 /а.с. 3/, письмовими поясненнями ОСОБА_2, ОСОБА_3 та ОСОБА_4 від 11 вересня 2018 року /а.с. 4, 5, 6/, всіма матеріалами справи в сукупності.
Досліджені матеріали адміністративної справи свідчать про те, що ОСОБА_1 дійсно скоїла адміністративне правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП, тобто дрібне хуліганство.
При визначенні ОСОБА_1 виду адміністративного стягнення, суд враховує дані про її особу та суспільну небезпеку вчиненого нею правопорушення.
Відповідно до ст.401 КУпАП, у провадженні по справі про адміністративне правопорушення, у разі винесення судом постанови про накладення адміністративного стягнення, особою, на яку накладено таке стягнення, сплачується судовий збір.
Керуючись ст.401, ст.173, ст.ст. 283-285 КУпАП, п.5 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір», суд
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у виді штрафу в розмірі 3 /трьох/ неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 51 /п'ятдесят одна/ гривня в дохід держави /рахунок: 31117106014007, отримувач: Вознесен.УК /м.Вознесенськ/21081100, код отримувача (ЄДРПОУ): 38037770, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), МФО банку: 899998, код класифікації доходів бюджету: 21081100, найменування: адміністративні штрафи та інші санкції/.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 352 /триста п'ятдесят дві/ гривні 40 копійок /отримувач коштів: Вознесен.УК/Вознесенський р-н/22030101, код отримувача (ЄДРПОУ): 38037770, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), код банку (МФО ГУДКСУ): 899998, розрахунковий рахунок: 31213206014113, код класифікації доходів бюджету: 22030101, найменування коду класифікації доходів бюджету: Судовий збір (Державна судова адміністрація України, 050), призначення платежу: судовий збір за розгляд справи у Вознесенському міськрайонному суді Миколаївської області.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом 10 /десяти/ днів з дня винесення постанови.
Суддя О. Е. Дробинський