(скорочена)
27 вересня 2018 року м. Чернігів Справа № 2540/2783/18
Чернігівський окружний адміністративний суд у складі:
головуючої судді Кашпур О.В.,
за участю секретаря Андрушко І.М.,
представника позивача ОСОБА_1,
представника відповідача ОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Комерційний центр "Афіто" до Головного управління ДФС у Чернігівській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення - рішення,
Зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов'язаного з потребою у обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
Сторони можуть одержати копію ухвали в повному обсязі 01.10.2018 після 16:00 год.
Керуючись статтями 227, 236, 241-243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Провадження у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Комерційний центр "Афіто" до Головного управління ДФС у Чернігівській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення - рішення - зупинити до набрання законної сили рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва в справі № 826/5298/17 за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Комерційний центр "Афіто" до Державної податкової інспекції у Голосіївському районі Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві про скасування рішення від 17.06.2016.
Ухвала набирає законної сили негайно після її підписання.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Київського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції протягом п'ятнадцяти днів з дня її складання в повному обсязі.
Суддя О.В. Кашпур