Роздільнянський районний суд Одеської області
Справа № 511/1521/18
Номер провадження: 2-во/511/34/18
"26" вересня 2018 р. Роздільнянський районний суд Одеської області в складі:
головуючого судді - Бобровська І. В.
за участю секретаря судового засідання - Захарової О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Роздільна Одеської області заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у судовому наказі за заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей,
26.07.2018 року Роздільнянським районним судом Одеської області було видано судовий наказ за заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей.
18.09.2018 року на адресу суду надійшла заява ОСОБА_1 відповідно до якої вона просить суд виправити допущену описку в судовому наказі по цивільній справі №511/1521/18, а саме вказати дату з якої потрібно починати стягнення з боржника ОСОБА_2
Згідно ч.1 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.Питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні, про що постановлюється ухвала.
Перевіривши матеріали справи №511/1521/18-ц, провадження №2-н/511/108/18, суд вважає за необхідне виправити описку в судовому наказі Роздільнянського районного суду Одеської області від 26 липня 2018 року, зазначивши в першому абзаці резолютивної частини судового наказу дату з якої необхідно починати стягнення аліментів з відповідача на утримання неповнолітніх дітей.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд,-
Виправити описку у судовому наказі Роздільнянського районного суду Одеської області від 26 липня 2018 року у справі наказного провадження №511/1521/18-ц, провадження №2-н/511/108/18, вказавши в першому абзаці резолютивної частини судового наказу дату з якої необхідно стягувати аліменти з відповідача на утримання неповнолітніх дітей та перший абзац резолютивної частини судового наказу викласти в такому вигляді:
«Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, ІПН:НОМЕР_1, зареєстрованого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2 на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, ІПН:НОМЕР_2, зареєстрованої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4 аліменти на утримання дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_5 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_6 в розмірі 1/3 частини всіх видів заробітку (доходу), але не більше десяти прожиткових мінімумів на кожну дитину відповідного віку щомісячно, починаючи з 17.07.2018 року до досягнення ОСОБА_2 повноліття, тобто до 09.02.2026 року, а з 09.02.2026 року в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку (доходів), але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку щомісячно до досягнення ОСОБА_4 повноліття, тобто до 14.08.2030 року.»
Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги до апеляційного суду Одеської області через суд першої інстанції протягом п'ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали.
ССуддя: ОСОБА_5