Справа № 204/5090/18
Провадження № 2/204/1504/18
КРАСНОГВАРДІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА
25 вересня 2018 року Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська в складі:
головуючої судді Токар Н.В.,
при секретарі Невеселій К.А.,
за участю позивача ОСОБА_1,
за участю представника позивача адвоката ОСОБА_2,
за участю представника третьої особи ОСОБА_3,
розглянувши у судовому засіданні у залі суду в м.Дніпро цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_4, треті особи - Управління - служба у справах дітей Чечелівської районної у місті Дніпрі ради, Управління - служба у справах дітей Новокодацької районної у місті Дніпрі ради про визначення місця проживання малолітньої дитини, -
13 липня 2018 року позивач звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_4, треті особи - Управління - служба у справах дітей Чечелівської районної у місті Дніпрі ради, Управління - служба у справах дітей Новокодацької районної у місті Дніпрі ради з позовною заявою про визначення місця проживання малолітньої дитини.
Ухвалою суду від 17 липня 2018 року відкрито провадження у зазначеній цивільній справі.
Представником позивача адвокатом ОСОБА_2 подано заяву про забезпечення доказів, відповідно до якої представник позивача просив суд витребувати у Державної прикордонної служби України інформацію про перетин державного кордону України, а саме, чи перетинали разом або лише одна особа Державний кордон України у напрямку, до якої країни, де, коли з 07.07.2018 року по теперішній час, громадянка України ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянин України ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2 (якщо перетинав, то у супроводі якої особи, і на підставі яких документів, копії яких надати).
В судовому засіданні позивач підтримав клопотання в повному обсязі, просив його задовольнити.
Представник третьої особи - ОСОБА_3 не заперечувала проти задоволення заявленого клопотання.
Представник третьої особи - Управління - служба у справах дітей Новокодацької районної у місті Дніпрі ради в судове засідання не з'явився без поважних причин; належним чином був повідомлений про дату, час і місце судового засідання.
Ознайомившись із поданим клопотанням, суд приходить до наступного.
Відповідно до ст.116 ЦПК України суд за заявою учасника справи або особи, яка може набути статусу позивача, має забезпечити докази, якщо є підстави припускати, що засіб доказування може бути втрачений або збирання або подання відповідних доказів стане згодом неможливим чи утрудненим.
Способами забезпечення судом доказів є допит свідків, призначення експертизи, витребування та (або) огляд доказів, у тому числі за їх місцезнаходженням, заборона вчиняти певні дії щодо доказів та зобов'язання вчинити певні дії щодо доказів. У необхідних випадках судом можуть бути застосовані інші способи забезпечення доказів, визначені судом. Заява про забезпечення доказів може бути подана до суду як до, так і після подання позовної заяви.
За таких обставин, суд вважає за необхідне клопотання задовольнити та витребувати у Державної прикордонної служби України інформацію про перетин державного кордону України в період часу з 07.07.2018 року по теперішній час, з повідомленням, чи перетинали разом або лише одна особа Державний кордон України громадянка України ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянин України ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2, у напрямку, до якої країни, де й коли. Якщо громадянин України ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2, перетинав Державний кордон України, якщо так, у супроводі якої особи, і на підставі яких документів (копії яких надати).
Відповідно до ч. 5 ст. 118 ЦПК України за результатами розгляду заяви про забезпечення доказів, суд постановляє ухвалу про задоволення чи відмову в задоволенні заяви
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.116, 118 ЦПК України, -
Клопотання представника позивача ОСОБА_1 - адвоката ОСОБА_2 про забезпечення доказів - задовольнити.
Забезпечити докази у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_4, треті особи - Управління - служба у справах дітей Чечелівської районної у місті Дніпрі ради, Управління - служба у справах дітей Новокодацької районної у місті Дніпрі ради про визначення місця проживання малолітньої дитини.
Витребувати у Державної прикордонної служби України (адреса: вул. Володимирська, 26, м.Київ, 01601) інформацію про перетин державного кордону України в період часу з 07.07.2018 року по теперішній час, з повідомленням, чи перетинали разом або лише одна особа Державний кордон України громадянка України ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянин України ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2, у напрямку, до якої країни, де й коли.
Копію цієї ухвали направити Державній прикордонній службі України (адреса: вул.Володимирська, 26, м. Київ, 01601).
Повідомити, що наступне судове засідання відбудеться 16 жовтня 2018 року о 09 годині 00 хвилин у приміщенні Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська за адресою: м.Дніпро, пр.Пушкіна, буд.77-Б.
Ухвала підлягає негайному виконанню.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через суд першої інстанції шляхом подачі протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення апеляційної скарги. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя Н.В.Токар