Справа № 822/2092/18
20 вересня 2018 року
м. Вінниця
Вінницький апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
головуючого судді: Курка О. П.
суддів: Совгири Д. І. Драчук Т. О.
розглянувши в порядку письмового провадження апеляційну скаргу Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області на рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 31 липня 2018 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні позивача - Гнатовецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області про визнання протиправним та скасування рішення №3 від 29 березня 2018 року,
у провадженні Вінницького апеляційного адміністративного суду знаходиться зазначена вище адміністративна справа.
Судом встановлено, що позивач звернувся до суду з позовом у якому просить визнати протиправним та скасувати рішення № 3 36 чергової сесії Лісогринівецької сільської ради від 29.03.2018 р. "Про створення та перейменування опорного закладу та його філій".
18 вересня 2018 року на адресу суду надійшло клопотання ОСОБА_2 про залучення ії в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача. Дане клопотання обгрунтоване тим, що в Хмельницькому окружному адміністративному суду слухається справа за позовом ОСОБА_2 до Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області про визнання протиправним та скасування рішення Лісогрінівецької сільської ради 29.03.2018 р. №3 від "Про створення та перейменування опорного закладу та його філії" в частині реорганізації Аркадіївецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Печеської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
Таким чином, заявлений позов ОСОБА_2 та справа № 822/2092/18 стосується одного і того відповідача та одного предмета спору, а відтак рішення Вінницького апеляційного адміністративного суду по даній справі може суттєво вплинути на права, свободи та інтереси ОСОБА_2
Відповідно до ч.2 ст.49 КАС України якщо адміністративний суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до судового розгляду встановить, що судове рішення може вплинути на права та обов'язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку про необхідність залучення до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача ОСОБА_2.
Керуючись ч. 2 ст.49,ст.ст. 243, 325, 328, 329 КАС України, суд
залучити до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - ОСОБА_2 (31325, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Маломолінці).
Копію ухвали направити особам, що беруть участь у справі.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту підписання суддями та оскарженню не підлягає.
Головуючий Курко О. П.
Судді Совгира Д. І. Драчук Т. О.