Справа № 752/18386/17
"19" вересня 2018 р. м. Київ
Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Аліменка В.О. та суддів Бєлової Л.В., Кучми А.Ю. , вирішуючи питання про призначення до розгляду апеляційної скарги Військової частини НОМЕР_1 на рішення Голосіївського районного суду м. Києва від 11 квітня 2018 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління пенсійного фонду України в м. Києві, ВЧ НОМЕР_1 Міністерства оборони України про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії,
З доповіді судді-доповідача вбачається, що виконано всі необхідні дії, пов'язані з підготовкою справи до апеляційного розгляду, передбачені ст. 306 КАС України та є підстави, передбачені ст.ст. 306, 310 КАС України, для призначення справи до апеляційного розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 306, 307, 310 КАС України, колегія суддів -
Призначити справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління пенсійного фонду України в м. Києві, ВЧ НОМЕР_1 Міністерства оборони України про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні на 16 вересня 2018 р. о 10:20 годин.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.
Суддя-доповідач В.О. Аліменко
Судді Л.В. Бєлова
А.Ю. Кучма