Ухвала від 18.09.2018 по справі 2140/1288/18

ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

18 вересня 2018 р. м. ХерсонСправа № 2140/1288/18

Херсонський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді: Василяки Д.К., розглянувши у порядку письмового провадження за правилами спрощеного провадження матеріали адміністративної справи за позовом ОСОБА_1 до Щасливцевської сільської ради про скасування рішення,

встановив:

ОСОБА_1 звернулась до суду з адміністративним позовом до Щасливцевської сільської ради про скасування рішення.

18 вересня 2018 року від представника ОСОБА_1 надійшла заява про розгляд справи без її участі.

Відповідач в судове засідання не з'явився. Про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.

Згідно із ч. 9 ст. 205 КАС України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з'явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Враховуючи положення статті 205 КАС України, суд дійшов висновку про розгляд справи в порядку письмового провадження.

Керуючись ст.205, 243, 248 КАС України, суд

ухвалив:

Розгляд адміністративної справи здійснювати у порядку письмового провадження.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і не може бути оскаржена окремо.

Заперечення на ухвалу можуть бути викладені в апеляційній скарзі на рішення суду.

Суддя Василяка Д.К.