Ухвала від 18.09.2018 по справі 758/10502/18

Справа № 758/10502/18

Категорія

УХВАЛА

про виправлення описики в рішенні

18 вересня 2018 року м. Київ

Подільський районний суд м. Києва у складі:

головуючого судді - Гребенюка В.В.

за участю секретаря Мишак І.Ю.,

розглянувши заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в Рішенні Подільського районного суду м. Києва від 14 серпня 2018 року в цивільній справі за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: Подільський районний у місті Києві відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у місті Києві, про встановлення факту смерті на тимчасово окупованій території,-

ВСТАНОВИВ:

14.08.2018 року Подільським районним судом м. Києва було постановлено Рішення по цивільній справі за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: Подільський районний у місті Києві відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у місті Києві, про встановлення факту смерті на тимчасово окупованій території.

При ухваленні Рішення Подільським районним судом м. Києва була допущена описка, а саме, в мотивувальній частині в першому абзаці вказано прізвище заявника «ОСОБА_1», замість «ОСОБА_1», та в резолютивній частині вказано місце народження померлого як «м.», тоді як згідно з копією паспорту померлого, що міститься в матеріалах справи, місце народження померлого ОСОБА_2 село Сторожа, Октябрьського району, Тульської області.

Відповідно до ст. 269 ЦПК, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.

Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.

Суд, вивчивши матеріали справи, вважає що в рішенні суду допущена описка, а також, що виправлення описки не змінює резолютивної частини даного рішення, тому, допущені описки підлягають виправленню.

На підставі викладеного та керуючись ст.269 ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні Подільського районного суду м. Києва від 14 серпня 2018 року в цивільній справі за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: Подільський районний у місті Києві відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у місті Києві, про встановлення факту смерті на тимчасово окупованій території - задовольнити;

Виправити допущену в мотивувальній частині Рішення суду від 14.08.2018 р. описку, зазначивши прізвище заявника ОСОБА_1 замість «ОСОБА_1», та в резолютивній частині Рішення суду, зазначити місце народження померлого ОСОБА_2 «село» замість «м.».

Ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.

СУДДЯ В.В. ГРЕБЕНЮК

Попередній документ
76535765
Наступний документ
76535767
Інформація про рішення:
№ рішення: 76535766
№ справи: 758/10502/18
Дата рішення: 18.09.2018
Дата публікації: 21.09.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Подільський районний суд міста Києва
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); В порядку ЦПК України