Єдиний унікальний номер 725/4681/18
Номер провадження 3/725/2869/18
18.09.2018 Суддя Першотравневого районного суду м.Чернівці Скуляк І. А., розглянувши адміністративну справу за ст.124 КУпАП відносно
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, -
ОСОБА_1 28 серпня 2018 року о 12 год. 35 хв. по вул. Чорноморській, 2А в м. Чернівці, керуючи автомобілем НОМЕР_1, не врахував дорожньої обстановки, не дотримався безпечного бокового інтервалу, в результаті чого скоїв наїзд на припаркований автомобіль «Фольксваген Транспортер», д.н.з. НОМЕР_2, в результаті чого автомобілі отримали механічні пошкодження.
Таким чином, ОСОБА_1 своїми діями порушив п. 13.1 Правил дорожнього руху України, тим самим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП.
У судовому засіданні правопорушник вину визнав, щиро розкаявся.
Крім того, вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП України підтверджується дослідженими та проаналізованими матеріалами справи.
При накладенні на ОСОБА_1 адміністративного стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, особа порушника та ступінь його вини.
Враховуючи всі обставини справи, на ОСОБА_1 слід накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу, оскільки саме такий вид адміністративного стягнення буде достатнім для його виправлення та попередження вчинення ним нових правопорушень.
Крім того, відповідно до ст. 40-1 КУпАП, судовий збір у провадженні по справам про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення, тому на підставі вищевказаної норми підлягає стягненню з правопорушника судовий збір у розмірі 352,40 грн.
Керуючись ст. ст. 33, 40-1, 124, 283-285, 294 КпАП України,-
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП України і за його вчинення накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 грн.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 352,40 грн. в дохід держави.
Вилучене посвідчення водія серії СЕВ №018562 повернути ОСОБА_1.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Чернівецької області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя Першотравневого
районного суду м.Чернівці І. А. Скуляк