10.09.2018 р. Справа № 914/1385/18
за позовом:публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» , м. Київ, в особі філії «Центр управління промисловістю» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», м. Київ,
до відповідача:товариства з обмеженою відповідальністю «Хмарочос плюс», м. Мостиська,
про: стягнення 1500926,54 грн. (з яких: 1343433,74 грн. - пеня, 157492,80 грн. - штраф).
Суддя Березяк Н.Є.
Секретар судового засідання Кравець О.І.
За участю представників сторін:
Позивача: Рагуліна О.В. - представник
Відповідача: Чижевський М.В. - представник
На розгляд Господарського суду Львівської області подано позов публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» в особі філії «Центр управління промисловістю» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» до товариства з обмеженою відповідальністю «Хмарочос плюс» про стягнення 1500926,54 грн. (з яких: 1343433,74 грн. - пеня, 157492,80 грн. - штраф).
Ухвалою суду 31.07.2018 відкрито провадження у справі та призначено до розгляду на 27.08.2018. У підготовчому судовому засіданні 27.08.2018 відкладено підготовче засідання на 10.09.2018.
Представник позивача в судове засідання з'явився, надав суду клопотання про доручення до матеріалів справи додаткових доказів.
Представник відповідача в судове засідання з'явився, надав клопотання про продовження строку підготовчого провадження для надання можливості підготувати відзив на позовну заяву.
Відповідно до ст.177 ГПК України завданнями підготовчого провадження є остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з'ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті. Підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання. Підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
Відповідно до п.3 ч.2 ст.183 ГПК України, суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
У зв'язку із клопотанням відповідача про продовження строку підготовчого провадження, суд дійшов висновку, що підготовче провадження у справі слід продовжити, задоволивши клопотання відповідача про продовження його строку, а підготовче засідання відкласти для надання можливості відповідачеві надати відзив на позовну заяву.
Керуючись ст.ст. 120, 121, ч.3 ст.177, п.3 ч.2 ст.183, ст.234 ГПК України, суд -
1. Продовжити строк підготовчого провадження на 30 днів з 01.10.2018р.
2. Відкласти справу в підготовчому засіданні на 16.10.18 р. о 11:00 год.
3. Підготовче засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області, зал судових засідань № 10 поверх 2.
Інформацію про справу можна отримати за такою веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/sud5015.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Суддя Березяк Н.Є.