Справа № 127/21412/18
Провадження № 2-о/127/544/18
03.09.2018
03.09.2018 року суддя Вінницького міського суду Вінницької області Федчишен С.А., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин, -
ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про встановлення факту родинних відносин.
Дослідивши матеріали заяви, суд приходить до висновку, що дана заява не відповідає вимог ст. ст. 175, 177 ЦПК України.
Згідно ч.4 ст. 294 ЦПК України справи окремого провадження суд розглядає за участю заявника і заінтересованих осіб.
Так, заявником не вказано заінтересованої особи на момент подачі заяви до суду. Отже, заявнику необхідно зазначити заінтересованих осіб, виклавши заяву в новій редакції та надавши суду копії, відповідно до кількості учасників справи.
Відповідно до частини 1 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
За таких обставин, дану заяву слід залишити без руху та надати заявнику строк для усунення зазначених недоліків.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 175-177, 185 ЦПК України, -
Матеріали заяви ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин - залишити без руху та надати заявнику строк для усунення вказаних недоліків п'ять днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху, про що повідомити заявника.
В разі невиконання вказаних недоліків, дана заява буде вважатися неподаною та повернута заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: