Справа № 161/13115/18
Номер провадження: 3/161/3095/18
22 серпня 2018 року
Суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Івасюта Л.В., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого за адресою: м. Луцьк, бул.Дружби Народів, 8а/6, Волинської області, непрацюючого, -
за ч.2 ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
У провадженні Луцького міськрайонного суду Волинської області, знаходяться матеріали справи про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.173 КУпАП, відносно ОСОБА_1
Оскільки, відповідно до вимог, передбачених ст.268 КУпАП, при розгляді справи про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.173 КУпАП, присутність особи, яка притягується до адміністративної відповідальності є обов'язковою, суд направив повідомлення про час і місце розгляду справи ОСОБА_1, який на виклик до суду не з'явився.
Ч.2 ст.268 КУпАП, передбачено, що у разі ухилення від явки на виклик, зокрема, міськрайонного суду, особу яка притягується до адміністративної відповідальності, може бути органом внутрішніх справ (Національною поліцією) піддано приводу.
Враховуючи вказане, керуючись ст.268 КУпАП, -
Застосувати привід до ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого за адресою: м. Луцьк, бул. Дружби Народів, 8а/6, непрацюючого, в судове засідання, на 11 вересня 2018 року, о 09 год. 15 хв., яке відбудеться в приміщенні Луцького міськрайонного суду Волинської області за адресою: вул. Конякіна, 3, каб.103, м. Луцьк Волинської області.
Копію постанови направити начальнику Луцького ВП ГУНП у Волинській області, для виконання.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Луцького міськрайонного суду Л.В.Івасюта