Рішення від 23.08.2018 по справі 592/6616/18

Справа№592/6616/18

Провадження №2/592/2335/18

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 серпня 2018 року м.Суми

Ковпаківський районний суд м.Суми у складі: головуючого - судді Котенко О.А., за участю секретаря судового засідання - Мазіної К.С., розглянув у підготовчому засіданні в м. Суми цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до суду з позовом і свої вимоги обґрунтовує тим, що 11 вересня 2004 року вона уклала шлюб з відповідачем ОСОБА_2, зареєстрований Сумським міським відділом реєстрації актів цивільного стану Сумського обласного управління юстиції, актовий запис №939. Від шлюбу мають доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Ще у 2008 році їх сім'я розпалася і вони проживають окремо. З того часу сімейні відносини не відновлювалися. Подальше збереження шлюбу неможливе. Позивач просить суд ухвалити рішення, яким розірвати шлюб між нею та ОСОБА_2 який зареєстрований 11.09.2004 року Сумським міським відділом реєстрації актів цивільного стану Сумського обласного управління юстиції, актовий запис №939.

Для участі в підготовчому судовому засіданні сторони не з'явилися. Від позивача ОСОБА_1 надійшла заява про розгляд справи за її відсутності. Відповідач ОСОБА_2 надав до суду письмову заяву, в якій позовні вимоги визнав повністю, просив справу розглянути за його відсутності.

Згідно з ч.3 ст.200 ЦПК України за результатами підготовчого провадження суд ухвалює рішення у випадку визнання позову відповідачем.

Судом встановлено, що 11 вересня 2004 року між сторонами було укладено шлюб, зареєстрований Сумським міським відділом реєстрації актів цивільного стану Сумського обласного управління юстиції, актовий запис №939 (а.с.6). Від шлюбу сторони мають неповнолітню доньку - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.6).

За час перебування у шлюбі сімейні стосунки між позивачем і відповідачем не склалися через різні погляди на шлюб та сім'ю. Сторони спільно не проживають протягом тривалого часу, відновлювати сімейні стосунки не бажають. Сторони втратили почуття любові та поваги один до одного, примирення між сторонами неможливе.

За таких обставин суд вважає, що сім'я існує формально, подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу є неможливим, суперечить як їх інтересам, так і інтересам їхньої дитини.

Суд дійшов висновку, що є всі законні підстави для ухвалення рішення про задоволення позову.

Керуючись ст.ст. 104, 105, 110, 112 Сімейного кодексу України, ст.ст. 2, 12, 13, 76-81, 141, 259, 263-265 ЦПК України, суд -

ВИРІШИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_2 (місце проживання - АДРЕСА_1, реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_1) та ОСОБА_1 (місце проживання - АДРЕСА_2, реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_2), зареєстрований Сумським міським відділом реєстрації актів цивільного стану Сумського обласного управління юстиції 11.09.2004 року, актовий запис №939.

На рішення суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду Сумської області через Ковпаківський районний суд м.Суми. При оголошенні вступної та резолютивної частини судового рішення апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Суддя О.А. Котенко

Попередній документ
76040724
Наступний документ
76040726
Інформація про рішення:
№ рішення: 76040725
№ справи: 592/6616/18
Дата рішення: 23.08.2018
Дата публікації: 28.08.2018
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Ковпаківський районний суд м. Суми
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин; Спори, що виникають із сімейних правовідносин про розірвання шлюбу