Справа № 189/1285/18
3/189/363/18
іменем України
21.08.2018 року суддя Покровського районного суду Дніпропетровської області Пустовар О.С. розглянувши матеріали, які надійшли з Покровського ВП Синельниківського ВП ГУНП в Дніпропетровській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працює, інвалідом не являється, мешкає в с. Великомихайлівка, вул. Пушкіна, 20, Покровського району Дніпропетровської області,
- за ч.1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення -
встановив:
08.08.2018 року о 10.00 год. в с. Великомихайлівка по вулиці Пушкіна, 20 виявлено факт невиконання ОСОБА_1 батьківських обов'язків, а саме санітарними умови проживання, вихованням та навчанням не займалась.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнала, в скоєному розкаялася.
Вина правопорушниці підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ГР № 090180 від 08.08.2018 року, поясненнями, актом, характеристикою, копіями свідоцтва про народження.
Вважаю, що в діях ОСОБА_1 має місце адміністративне правопорушення, яке передбачене ч.1 ст.184 КУпАП України, її вина в судовому засіданні повністю доведена.
При призначенні адміністративного покарання, та враховуючи характер скоєного правопорушення, а також обставини, що обтяжують та пом'якшують вину правопорушниці, вважаю можливим притягнути її до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в дохід держави, оскільки такий вид адміністративного стягнення для правопорушниці ОСОБА_1 є достатнім і необхідним для її виховання.
В зв'язку з вищенаведеним і керуючись ст.ст. 221, 283-288 Кодексу України про адміністративні правопорушення -
постановив:
ОСОБА_1 визнати винною в скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.184 КУпАП, притягнувши її до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в дохід держави у розмірі 17,00 грн.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 352,40 грн. в дохід держави.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Дніпропетровської області.
Суддя О.С. Пустовар