Справа № 192/761/18
Провадження № 1-кп/192/175/18
20.08.2018 року Солонянський районний суд Дніпропетровської області у складі:
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду питання про розшук обвинуваченого в кримінальному провадженні №1201804057000061, що внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 02 лютого 2018 року відносно ОСОБА_3 , обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.383, ч.1 ст.384, ч.3 ст.185 КК України,
Обвинувачений ОСОБА_3 в підготовче судове засідання не з'явився, причини неявки суду не повідомив. Ухвала про його привід від 23 липня 2018 року органами поліції не виконана через відсутність ОСОБА_3 за місцем його мешкання.
Прокурор, потерпілий ОСОБА_4 , захисник обвинуваченого - адвокат ОСОБА_5 в судове засідання не з'явилися. Від потерпілого надійшла заява про розгляд справи за його відсутності (а.с.43).
У зв'язку з неявкою в судове засідання всіх учасників провадження, судовий розгляд був проведений без застосування засобів фіксації відповідно до ч. 4 ст. 107 КПК України.
Суд, з урахуванням постановлення ухвали про привід обвинуваченого, приходить до висновку про доцільність постановлення ухвали про його розшук з наступних підстав.
Згідно ст. 335 КПК України у разі якщо обвинувачений ухилився від суду або захворів на психічну чи іншу тяжку тривалу хворобу, яка виключає його участь у судовому провадженні, суд зупиняє судове провадження щодо цього обвинуваченого до його розшуку або видужання і продовжує судове провадження стосовно інших обвинувачених, якщо воно здійснюється щодо декількох осіб. Розшук обвинуваченого, який ухилився від суду, оголошується ухвалою суду, організація виконання якої доручається слідчому та/або прокурору.
З обвинувального акта вбачається, що ОСОБА_3 , який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в м. Дніпропетровськ Солонянського району Дніпропетровської області, зареєстрований та мешкає в АДРЕСА_1 .
Ухвала про здійснення приводу обвинуваченого в судове засідання від 23 липня 2018 року не виконана, причини її невиконання суду не повідомлені, а відомості про місцеперебування обвинуваченого - відсутні.
За змістом ч.2 ст.318 КПК України, явка обвинуваченого у судове засідання є обов'язковою.
Однак, вищевикладене на думку суду свідчить про ухилення обвинуваченого від явки до суду, а тому є всі підстави вважати, що він ухиляється від суду і слід оголосити його розшук, у зв'язку з чим на час розшуку обвинуваченого судове провадження підлягає зупиненню.
Керуючись ст.ст.314-316, 335 КПК України, суд
Оголосити розшук обвинуваченого ОСОБА_3 , який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в м. Дніпропетровськ Солонянського району Дніпропетровської області, зареєстрований та мешкає в АДРЕСА_1 .
Зупинити судове провадження по кримінальному провадженню №№1201804057000061, що внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 02 лютого 2018 року відносно ОСОБА_3 , обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.383, ч.1 ст.384, ч.3 ст.185 КК України, до його розшуку.
Організацію розшуку доручити слідчому Солонянського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області ОСОБА_6 , та прокурорам Дніпропетровської місцевої прокуратури № 2 ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий: суддя ОСОБА_1