Справа № 456/2847/18
Провадження № 3/456/1236/2018
30.07.2018 року суддя Стрийського міськрайонного суду Львівської області Янів Н. М. , розглянувши матеріали, які надійшли з Стрийського ВП ГУ НП у Львівської області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, непрацюючого, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2,
за ч. 2 ст. 173-2 КУпАП,
24.06.2018р. близько 12.00 год., в с. Розгірче, Стрийського району, Львівської області, ОСОБА_1, вчинив конфлікт із своїм малолітнім племінником ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, під час якого висловлювався в його адресу нецензурною лайкою, чим спричинив відносно нього моральний та психологічний тиск, а також штовхнув його, спричинивши фізичну біль.
Правопорушник свою вину у судовому засіданні визнав повністю, щиро розкаявся у вчиненному та просить суворо не карати.
Його вина у вчиненні даного правопорушення доводиться протоколом про адміністративне правопорушення серії ГП № 321939 від 13.07.2018р., висновком ДОП Стрийського ВП ОСОБА_3 від 29.06.2018р., рапортами від 24.06.2018р. та 13.07.2018р., поясненнями наданими ОСОБА_2 та самим правопорушником, заявою матері потерпілого, характеристикою.
Враховуючи наведене, особу порушника, що посередньо характеризується по місцю проживання, вбачаю в його діях ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 173-2 КУпАП та вважаю за необхідне накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст.ст. 283, 284, КУпАП,
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 173-2 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на строк 50 /п'ятдесят/ годин.
Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави 352 /триста п'ятдесят дві/ гривні 40 копійок судового збору.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим його представником або на неї може бути внесено подання прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду Львівської області через Стрийський міськрайонний суд.
Постанова вступає в законну силу після закінчення строку на її оскарження та підлягає пред'явленню до виконання протягом трьох місяців.
Суддя: ОСОБА_4