17 серпня 2018 року
м. Київ
справа № 668/13275/14-ц
провадження № 61-36145ск18
Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Коротуна В. М. розглянув питання про виправлення описки в ухвалі Верховного Суду від 09 серпня 2018 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, треті особи: Територіальний сервісний центр 6541 регіонального Сервісного центру Міністерства внутрішніх справ у Херсонській області, автогаражний кооператив «Феміда-2», про поділ спільного майна подружжя, визнання права власності, визнання угод недійсними та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання майна особистою приватною власністю,
Ухвалою Верховного Суду від 09 серпня 2018 рокувідкрито касаційне провадження в даній справі та витребувано справу. Зупинено виконання постанови Апеляційного суду Херсонської області від 12 квітня 2018 року.
Відповідно до частини 1 статті 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Із ухвали Верховного Суду від 09 серпня 2018 рокувбачається, що під час виготовлення та оформлення ухвали було допущено технічну описку у назві суду, з якого витребувано дану справу, замість «Херсонський міський суд Херсонської області» указано «Суворовський районний суд м. Херсона».
Оскільки в ухвалі Верховного Суду від 09 серпня 2018 року допущено описку, суд вважає за необхідне виправити її.
Керуючись статтею 269 ЦПК України
Виправити допущену в ухвалі Верховного Суду від 09 серпня 2018 рокуописку, а саме: зазначити «Витребувати з Херсонського міського суду Херсонської області цивільну справу № 668/13275/14-ц» замість «Витребувати з Суворовського районного суду м. Херсона цивільну справу № 668/13275/14-ц».
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В. М. Коротун