Справа № 683/1461/18
1-кс/683/827/2018
17 серпня 2018 року м. Старокостянтинів
Слідчий суддя Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області ОСОБА_1 з участю секретаря ОСОБА_2 , прокурора Старокостянтинівської місцевої прокуратури ОСОБА_3 , розглянувши у судовому засіданні в м. Старокостянтинові, клопотання про дозвіл на проведення перевірки по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12017240000000252, від «15» грудня 2017 року за ч. 3 ст. 191 КК України,
16 серпня 2018 року прокурор Старокостянтинівської місцевої прокуратури ОСОБА_3 звернувся з клопотанням, про надання дозволу на проведення перевірки по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12017240000000252, від «15» грудня 2017 року за ч. 3 ст. 191 КК України, в обґрунтування клопотання вказує, що провадженні СВ Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області перебуває кримінальне провадження № 12017240000000252 від 15.12.2017 по факту вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 15.12.2017 року до СУ ГУНП в Хмельницькій області надійшли матеріали УЗЕ в Хмельницькій області та звернення депутата Хмельницької обласної ради ОСОБА_4 про те, що посадові особи КП «Комунальне ремонтно-будівне шляхове підприємство» за попередньою змовою з посадовими особами ПП «Строй-Сервіс-999» упродовж 2017 року при проведенні поточного та капітального ремонту дорожнього покриття вулиць та прибудинкових територій міста, привласнили кошти місцевого бюджету.
Ухвалою слідчого Старокостянтинівського районного суду від 23.07.2018 надано дозвіл на проведення позапланової виїзної ревізії в діяльності Старокостянтинівського комбінату комунальних підприємств терміном на 15 робочих днів з 30.07.2018 року.
Під час проведення контрольних заходів спеціалістом управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій в діяльності вказаного комунального підприємства у зв'язку із значним обсягом питань, що підлягають перевірці, необхідністю залучення до ревізії інших спеціалістів, виникла необхідність у продовженні зазначеної ревізії на 5 робочих днів.
В судовому засіданні прокурором наведено підстави, для проведення перевірки перевірки.
Дослідивши матеріали клопотання та надані для ознайомлення документи, заслухавши прокурора, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання підлягає задоволенню, виходячи з наступного.
Відповідно до ч. 12 ст. 11 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» від 26.01.1993, продовження термінів проведення позапланової ревізії можливе за рішенням суду на термін, що не перевищує 5 робочих днів.
Згідно ч. 2 ст. 93 КПК - сторона обвинувачення збирає докази, зокрема шляхом проведення слідчих (розшукових) дій і негласних слідчих (розшукових) дій, витребування й отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, службових і фізичних осіб речей, документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок, проведення інших процесуальних дій, передбачених КПК України.
Керуючись ст.ст. 93-94 КПК України,
Надати дозвіл управлінню Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області (адреса 29013, м. Хмельницький, провул. Маяковського, 19/1, код ЄДРПОУ 40479801) на продовженняпроведення позапланової виїзної ревізії комунального підприємства «Комунальне ремонтно-будівне шляхове підприємство» за період з 01.01.2017 року по 31.12.2017 року на 5 робочих днів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя