Справа № 682/1803/18
Провадження № 2/682/739/2018
20 серпня 2018 року м.Славута
Славутський міськрайонний суд Хмельницької області у складі головуючого судді Зеленської В.І, з участю секретаря судових засідань ОСОБА_1, представника позивача ОСОБА_2, розглянувши в підготовчому судовому засіданні у порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до Головлівської сільської ради Славутського району Хмельницької області про визнання права власності на житловий будинок та надвірні будівлі,в порядку спадкування,
У підготовчому засіданні судом з'ясовано, чи бажають сторони укласти мирову угоду, передати справу на розгляд третейського суду або звернутися до суду для проведення врегулювання спору за участю судді;
- заслухано зміст позовних вимог ;
- роз'яснено, які обставини входять до предмета доказування, які докази мають бути подані до початку судового розгляду ;
- з'ясовано, чи повідомили сторони про всі обставини справи, які їм відомі;
- з'ясовано, чи надав позивач докази, на які посилається у позові;
- з'ясовано розмір заявлених сторонами судових витрат;
- задоволено клопотання представника позивача про витребування доказів - копії спадкової справи № 5/2012 від 27.01.2012 р, заведеної після смерті ОСОБА_4.
- здійснено інші дії, необхідні для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті.
За наслідками підготовчого розгляду суд знаходить за можливе закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.
Керуючись ст.ст. 197, 198, 200 ЦПК України, суд
Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті на 13 вересня 2018 р. о 08:30 год з участю сторін .
Головуючий суддя В.І. Зеленська