Ухвала від 13.08.2018 по справі 405/5398/18

Справа № 405/5398/18

1-кс/405/2734/18

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Кропивницький 13 серпня 2018 року

Слідчий суддя Ленінського районного суду м. Кіровограда ОСОБА_1 , при секретарі

ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання слідчого відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Кіровоградській області ОСОБА_3 у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 13.08.2018 №12018120000000153, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України про призначення судово-медичної експертизи,

ВСТАНОВИВ:

слідчий звернувся до суду з клопотанням, в якому просить призначити у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 13.08.2018 №12018120000000153 судово-медичну експертизу.

На обґрунтування клопотання слідчим зазначено, що 12.08.2018, близько 03 год. 30 хв. ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , керуючи автомобілем Chevrolet Aveo, реєстраційний номер НОМЕР_1 , рухаючись на автомобільній дорозі сполученням «Кропивницький-Платоново» зі сторони м. Кропивницький в напрямку м. Платоново на відстані 89,5 метрів до дорожнього знаку «Миколаївська область» на території Добровеличківського району, Кіровоградської області не впоравшись з керуванням допустила виїзд керованого нею автомобіля за межі проїзної частини, а саме на ліве узбіччя з подальшим зіткненням з деревом.

У результаті ДТП водій автомобіля Chevrolet Aveo, реєстраційний номер НОМЕР_1 , ОСОБА_4 та пасажири вищевказаного автомобіля ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_6 отримали тілесні ушкодження та були доставлені до лікувального закладу, по дорозі в який ОСОБА_7 померла в кареті швидкої медичної допомоги.Враховуючи те, що потерпіла ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , загинула по дорозі до лікувального закладу, тому по даному кримінальному провадженню виникла необхідність в проведенні судово-медичної експертизи.

З посиланням на викладені обставини слідчим зазначається необхідність призначення та проведення судово-медичної експертизи, для встановлення ступеню тяжкості тілесних ушкоджень, отриманих в результаті дорожньо-транспортної пригоди та причини смерті ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

До початку судового розгляду слідчий подав письмову заяву, відповідно до якої вказав, що підтримує клопотання в повному обсягу, просить його задовольнити, а також провести судовий розгляд без його участі.

Вивчивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя дійшов до наступних висновків.

Встановлено, що в провадженні відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Кіровоградській області перебувають матеріали кримінального провадження внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 13.08.2018 №12018120000000153 за ч. 2 ст. 286 КК України, за вищевказаних обставинах, за вищевказаних обставин.

На підставі вищевикладеного, враховуючи те, що з метою встановлення ступеню тяжкості тілесних ушкоджень, отриманих в результаті дорожньо-транспортної пригоди та причин смерті ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , необхідні спеціальні знання, вважаю за необхідне задовольнити клопотання про призначення та проведення судово-медичної експертизи.

Керуючись ст. ст. 242, 243, 244 КПК України,

ПОСТАНОВИВ:

клопотання слідчого відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Кіровоградській області ОСОБА_3 у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 13.08.2018 №12018120000000153, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України про призначення судово-медичної експертизи - задовольнити.

Призначити у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 13.08.2018 №12018120000000153, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, судово-медичну експертизу до проведення якої залучити експерта Кіровоградського обласного бюро судово-медичних експертиз.

На вирішення експерта поставити наступні питання:

-Які тілесні ушкодження виявлені при дослідженні трупа ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , їх локалізація, механізм утворення, тяжкість, час спричинення?

-Чи є виявлені ушкодження характерними для автотранспортної травми, із тому числі для водія легкового автомобіля?

-Яка причина смерті ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ?

-Чи знаходилася ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 у стані алкогольного сп'яніння, якщо так то до якого ступеню алкогольного сп'яніння воно відноситься?

Зобов'язати слідчого відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Кіровоградській області ОСОБА_3 надати експерту Кіровоградського обласного бюро судово-медичних експертиз, матеріали кримінального провадження внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 13.08.2018 №12018120000000153 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України.

Попередити експерта про кримінальну відповідальність, передбачену ст.ст. 384, 385 КК України.

Висновок експерта надати слідчому відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Кіровоградській області ОСОБА_3 .

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_8

Попередній документ
75931512
Наступний документ
75931514
Інформація про рішення:
№ рішення: 75931513
№ справи: 405/5398/18
Дата рішення: 13.08.2018
Дата публікації: 24.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Подільський районний суд міста Кропивницького
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); В порядку КПК України; Клопотання слідчого, прокурора, сторони кримінального провадження