Справа № 212/2312/18
2/212/1608/18
10 серпня 2018 року м. Кривий Ріг
Жовтневий районний суд м Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі: головуючого судді - Козлова Ю.В., за участі секретаря судового засідання - Мариненко І.О. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Кривого Рогу цивільну справу за заявою Публічне акціонерне товариство « Укрсоцбанк» до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, третя особа Покровська районна у місті Кривому Розі рада Дніпропетровської області про звернення стягнення на предмет іпотеки та виселення з житлового приміщення,-
11 квітня 2018 року ПАТ «Укрсоцбанк» звернулись до суду з позовом про звернення стягнення на предмет іпотеки та виселення з житлового приміщення.
21 червня 2018 року представник позивача Кудрюмов М.М. звернувся до суду з заявою, про залишення позову без розгляду.
Відповідно до п.5 ч.1 ст.257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Суд находить можливим задовольнити заяву представника позивача ПАТ «Укрсоцбанк» Курдюмова М.М., тому що заявлене не суперечить чинному законодавству України.
Керуючись п.5 ч.1 ст.257 Цивільного процесуального кодексу України, суд -
Позовну заяву Публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк» до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, третя особа Покровська районна у місті Кривому Розі рада Дніпропетровської області про звернення стягнення на предмет іпотеки та виселення з житлового приміщення - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м.Кривого Рогу Дніпропетровської області протягом п'ятнадцяти днів.
Суддя Ю. В. Козлов