Справа № 444/1513/18
Провадження № 2/444/838/2018
15 серпня 2018 року Жовківський районний суд Львівської області у складі :
головуючого судді Зеліско Р. Й.,
секретар судового засідання Мамедова Г. І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Жовква цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Лавриківської сільської ради Жовківського району Львівської області про встановлення факту, що має юридичне значення,-
Дана справа є складною. По даній справі необхідно давати оцінку багатьом доказам, що займе тривалий час. Дані обставини суд вважає винятковими і тому складення рішення у повному обсязі необхідно відкласти на строк п'ять днів з дня закінчення розгляду справи, проголосивши вступну і резолютивну частину рішення.
Керуючись ст. ст. 23, ч. 2 ст. 247, ст. 258, 259, 264, 265, 293, 315, 354, 355 Цивільного процесуального кодексу України, суд
Позов задоволити.
Встановити юридичний факт родинних відносин, що ОСОБА_2, який помер 26.03.1991 року та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, були чоловіком та дружиною та перебували у зареєстрованому шлюбі, державна реєстрація якого проведена 07.05.1941 року у виконавчому комітеті Городжівської сільської ради, актовий запис № 3.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Апеляційна скарга з врахуванням п. 15.5 розділу ХIII "Перехідні положення" ЦПК України, тобто до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, подається до Апеляційного суду Львівської області через Жовківський районний суд Львівської області.
Учасник справи, якому повне рішення не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Суддя Зеліско Р. Й.