Ухвала від 13.08.2018 по справі 908/1003/18

номер провадження справи 33/39/18

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

13.08.2018 Справа № 908/1003/18

м.Запоріжжя

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім Фідленс" (17600, смт. Варва Варвинського району Чернігівської області, вул. Шевченка, 82, кв. 7)

до відповідача: Приватного акціонерного товариства "Агропромислова Компанія" (72319, м. Мелітополь Запорізької області, вул. Героїв України, буд. 175)

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: ОСОБА_1 (АДРЕСА_1)

про стягнення суми

Суддя Мірошниченко М.В.

Секретар судового засідання Хилько Ю.І.

За участю представників сторін:

від позивача: Драчук С.В. - довіреність № 7067 від 04.11.2016 р.

від відповідача : Мартиненко К.І. - довіреність № б/н від 21.08.2017 р.

від третьої особи: не з'явився

ВСТАНОВИВ:

В господарський суд Запорізької області надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім Фідленс" до Приватного акціонерного товариства "Агропромислова Компанія" про стягнення суми 976732,97 грн., що складається з: суми 204071,17 грн. пені., суми 135547,68 грн. 20% річних, суми 90295,49 грн. інфляційних втрат та суми 546818,63 грн. процентів за користування товарним кредитом.

Ухвалою господарського суду Запорізької області від 04.06.2018 р. позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім Фідленс" залишено без руху. Надано позивачу строк протягом 10 днів з дня вручення ухвали суду для усунення недоліків позовної заяви вказаних в ухвалі. Роз'яснено позивачу, що в разі невиконання вимог суду щодо усунення недоліків у встановлений судом строк, заява вважається неподаною і буде повернута згідно з п. 5 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України.

Ухвалою господарського суду Запорізької області від 14.06.2018 р. відкрито провадження у справі № 908/1003/18 за правилами загального позовного провадження. Присвоєно справі номер провадження 33/39/18. Підготовче судове засідання призначено на 03.07.2018 р.

Ухвалою суду від 03.07.2018 р. підготовче засідання відкладено на 31.07.2018 р.

Ухвалою господарського суду Запорізької області від 31.07.2018 р. залучено до участі у справі у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - ОСОБА_1, відкладено підготовче засідання на 13.08.2018 р.

Відповідно до ч. 1 ст. 222 Господарського процесуального кодексу України під час судового розгляду справи здійснюється повне фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу в порядку, передбаченому Положенням про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

Запис розгляду судової справи здійснюється за допомогою технічних засобів, а саме: програмно-апаратного комплексу "Оберіг".

Представники сторін в судовому засіданні відповіли на питання суду.

Також, в судовому засіданні представники сторін зазначили, що інші докази, окрім тих, які надані до матеріалів справи та клопотання у них відсутні.

Третя особа - документи зазначені в ухвалі від 31.07.2018 р. не надала, процесуальним правом на участь представника у судовому засіданні не скористалася, про причини неявки суд не повідомила, про час та місце судового засідання повідомлена належним чином, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення від 02.08.2018 р. з відміткою про вручення 04.08.2018 р.

Відповідно до ч. 2 ст. 182 ГПК України у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Відповідно до ч. 1 ст. 185 ГПК України у підготовчому засіданні суд постановляє ухвалу (ухвали) про процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті.

Пунктом 3 частини 2 статті 185 ГПК України встановленою, що за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Згідно із ч. 2 ст. 195 ГПК України суд розглядає справу по суті протягом тридцяти днів з дня початку розгляду справи по суті.

За змістом ч. 2 ст. 232 ГПК України процедурні питання, пов'язані з рухом справи в суді першої інстанції, клопотання та заяви осіб, які беруть участь у справі, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви, вирішуються судом шляхом постановлення ухвал.

Враховуючи, що суд дослідив всі питання визначені у статті 182 ГПК України та пояснення представників сторін відносно того, що інші докази, окрім тих, які надані до матеріалів справи та клопотання у них відсутні, суд приходить до висновку за результатами підготовчого засідання прийняти ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи № 908/1003/18 до судового розгляду по суті.

Керуючись ст. 185, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Закрити підготовче провадження у справі № 908/1003/18.

2. Призначити справу до судового розгляду по суті на 11.09.2018 р. об 11 год. 00 хв.

Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду за адресою: місто Запоріжжя, вулиця Гетьманська, 4 (корпус 1). Електронна адреса господарського суду Запорізької області: inbox@zp.arbitr.gov.ua.

3. Викликати у судове засідання представників сторін та третьої особи. Явку в судове засідання представників сторін та третьої особи визнати обов'язковою.

4. При направленні в судове засідання уповноважених представників сторін та третьої особи, останнім мати при собі відповідно до ст. 60 ГПК України документи, що підтверджують повноваження представників.

5. Копію даної ухвали направити сторонам у справі та третій особі.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://zp.arbitr.gov.ua/sud5009/.

Попередити сторони про відповідальність передбачену ст. 135 ГПК України.

Відповідно до ст. 135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.

Суддя М.В. Мірошниченко

Попередній документ
75846041
Наступний документ
75846043
Інформація про рішення:
№ рішення: 75846042
№ справи: 908/1003/18
Дата рішення: 13.08.2018
Дата публікації: 16.08.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Запорізької області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Розрахунки за продукцію, товари, послуги; Інші розрахунки за продукцію