Ухвала від 10.08.2018 по справі 922/995/18

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-21-42, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

УХВАЛА

про проведення підготовчого засідання в режимі відеоконференції

10.08.2018 м. ХарківСправа № 922/995/18

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Шарко Л.В.

розглянувши матеріали справи

за позовом Публічне АТ "Всеукраїнський Акціонерний Банк", м. Київ

до Комунального підприємства "Харківводоканал", м. Харків 3-я особа , яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Науково-технічне приватне підприємство "ДІНАС", м. Харків

про спонукання до укладення договору та розірвання договору

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 197 ГПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

З огляду на вищезазначені положення чинного законодавства та з метою забезпечення своєчасного розгляду господарської справи, суд вважає за можливе провести судове засідання, призначене на 27 серпня 2018 року о 10:00 год за участю в підготовчому засіданні представника Публічного акціонерного товариства "Всеукраїнський Акціонерний Банк" в режимі відеоконференції.

Забезпечення проведення відеоконференції за участю представника позивача - Публічного акціонерного товариства "Всеукраїнський Акціонерний Банк" доручити Київському апеляційному адміністративному суду.

Керуючись ст.ст. 197, 234, п.2 ст.254, п.3 ст. 255 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Судове засідання у справі № 922/995/18 призначене на 27 серпня 2018 року о 10:00 год. провести в режимі відеоконференції.

2. Доручити Київському апеляційному адміністративному суду забезпечення проведення судового засідання у справі № 922/995/18 призначеного на 27 серпня 2018 року о 10:00 год., в режимі відеоконференції в приміщенні Київського апеляційного адміністративного суду.

3. Особа, яка братиме участь у підготовчому засіданні в режимі відеоконференції - Публічне акціонерне товариство "Всеукраїнський Акціонерний Банк"; її процесуальний статус - позивач.

4. Позивачу - представнику Публічного акціонерного товариства "Всеукраїнський Акціонерний Банк" з'явитися до Київського апеляційного адміністративного суду - для участі у підготовчому засіданні в режимі відеоконференції у справі № 922/995/18.

5. Роз'яснити особі, щодо якої вирішено питання про її участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, що у разі її явки в призначений час безпосередньо до зали судового засідання у приміщення господарського суду Харківської області за адресою: Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022, то така особа бере участь у судовому засіданні в загальному порядку.

6. Ухвали суду першої інстанції оскаржуються в апеляційному порядку окремо від рішення суду лише у випадках, передбачених статтею 255 ГПК України. Оскарження ухвал суду, які не передбачені статтею 255 ГПК України, окремо від рішення суду не допускається. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Оскільки ухвала про проведення засідання по справі в режимі відеконференції не входить до переліку ухвал які оскаржуються окремо від рішення суду, в порядку ст. 255 ГПК України, то заперечення на дану ухвалу можуть бути викладені в апеляційній скарзі на відповідне рішення суду.

Ухвалу підписано 10.08.2018.

Суддя Л.В. Шарко

Попередній документ
75824436
Наступний документ
75824438
Інформація про рішення:
№ рішення: 75824437
№ справи: 922/995/18
Дата рішення: 10.08.2018
Дата публікації: 13.08.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Харківської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Укладення, зміни, розірвання, виконання договорів (правочинів) та визнання їх недійсними, зокрема:; Укладення договорів (правочинів); нерухомого майна; поставки товарів, робіт, послуг