Ухвала від 21.06.2007 по справі Б15/40/229-06

УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

21.06.07р.

Справа № Б15/40/229-06

За заявою Петропавлівської МДПІ, смт. Петропавлівка Дніпропетровської області

До боржника суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1, смт. Петропавлівка Дніпропетровської області

про визнання банкрутом

Суддя Петренко Н.Е.

Представники сторін :

Від кредитора: Губарик С. А. - ст. держ. податковий інспектор МДПІ, доручення №23/9/100 від 09.01.07 р.;

від ліквідатора: ОСОБА_2- арбітражний керуючий;

СУТЬ СПРАВИ:

Провадження у справі про банкрутство суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1, смт. Петропавлівка Дніпропетровської області порушено 21.08.06 р. за заявою Петропавлівської МДПІ, смт. Петропавлівка Дніпропетровської області.

Постановою від 04.09.06 р. боржника визнано банкрутом за спрощеною процедурою банкрутства, згідно ст.ст. 48, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", відкрита ліквідаційна процедура у справі, ліквідатором у справі призначено арбітражного керуючого ОСОБА_2

Встановлені вимоги кредиторів залишилися не задоволеними у зв'язку з відсутністю майна боржника на яке можливо звернути стягнення.

Згідно п. 6 ст. 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна боржника вважаються погашеними.

Розглянувши звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, суд знаходить достатньо підстав щодо його затвердження.

За результатами ліквідаційного балансу у банкрута відсутнє майно, тому слід прийняти рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута.

Згідно до п. 6 ст. 40 "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.32 цього Закону.

Керуючись ст. 86 ГПК України, ст.ст. 22, 32, 48, 52 п.6 ст.40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", -

УХВАЛИВ:

Затвердити ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1, смт. Петропавлівка Дніпропетровської області.

Ліквідувати суб'єкта підприємницької діяльності -фізичну особу ОСОБА_1, смт. Петропавлівка Дніпропетровської області (іден. НОМЕР_1).

Провадження у справі припинити.

Копії цієї ухвали направити кредиторам банкрута та державним органам згідно з п. 2

ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Суддя

Н.Е. Петренко

Попередній документ
758159
Наступний документ
758161
Інформація про рішення:
№ рішення: 758160
№ справи: Б15/40/229-06
Дата рішення: 21.06.2007
Дата публікації: 22.08.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: