Справа № 161/7984/18
Провадження № 3/161/2044/18
м.Луцьк 07 серпня 2018 року
Суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Крупінська С.С., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст.173 КУпАП, -
В судові засідання призначені на 14.06.2018 року, 07.08.2018 року не з'явилася ОСОБА_1 та не повідомила суд про причини неявки, хоча належним чином була оповіщена про місце, день та час слухання справи.
Відповідно до ст. 280 КУпАП при розгляді адміністративної справи суд повинен з'ясувати усі обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Відповідно до ч.2 ст.268 Кодексу України про адміністративні правопорушення, при розгляді справи про адміністративне правопорушення, що передбачене ст.173 цього Кодексу, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, є обов'язковою. У разі ухилення від явки на виклики органу внутрішніх справ або судді районного, районного у місті, міського або міськрайонного суду цю особу може бути органом внутрішніх справ (Національною поліцією) піддано приводу.
На підставі викладеного, керуючись ст. 268, 280 КУпАП України, -
Застосувати примусовий привід відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2 на 10 годину 00 хвилин 10 серпня 2018 року (м. Луцьк, вул. Конякіна, 3, каб. 304).
Виконання постанови доручити начальнику Луцького відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області.
Постанова підлягає до виконання у зв'язку з закінченням строку притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Луцького міськрайонного суду Крупінська С.С.