Ухвала від 10.08.2018 по справі 159/3848/18

Справа № 159/3848/18

Провадження № 1-кс/159/958/18

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 серпня 2018 року м. Ковель

Слідчий суддя - суддя Ковельського міськрайонного суду Волинської області ОСОБА_1 , при секретарі судового засідання ОСОБА_2 , з участю слідчого СВ Ковельського ВП ГУ НП у Волинської області ОСОБА_3 , розглянувши в м. Ковелі Волинської області клопотання слідчого СВ Ковельського ВП ГУ НП у Волинської області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до документів, що містять охоронювану законом таємницю, у кримінальному провадженні № 120 180 301 100 015 12, що внесене до ЄРДР 11.07.18 р.,

ВСТАНОВИВ:

06.08.18 р. слідчим подано до суду вищезазначене клопотання, обгрунтоване тим, що органами досудового розслідування встановлено, що о 20 год. 03.07.18 р. невстановлена особа шляхом вільного доступу, перебуваючи в купе провідника потягу № 98 сполученням Ковель - Київ, таємно викрала мобільний телефон марки "Samsung Galaxy J1 Mini", чим потерпілій ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , завдала майнової шкоди на суму 1 500 грн.. Встановлено, що о 20 год. 03.07.18 р. потерпвіла відправилась потягом ОСОБА_5 в якості провідника. Після 19 год. вона готувалась до відправлення і була в своєму купе у вагоні № 1. О 19 год. 33 хв. потерпіла поклала свій мобільний телефон марки "Samsung Galaxy J1 Mini" у папку, яку поклала на поличку в купе. Після цього вона вийшла на вулицю і проводила посадку пасажирів. Всього на станції формування, тобто, ст. Ковель, зайшло 8 чоловік. О 20 год. потяг почав рух відповідно до маршруту, відразу після цього потерпіла зайшла у своє купе. Коли проїхали ст. Любитів, вона хотіла дістати свій телефон, щоб зробити дзвінок, але виявилося, що він відсутній у папці. Потерпіла його не знайшла взагалі і у купе. Після цього вона повідомила пасажирам, що той, хто взяв телефон, нехай його поверне, інакше вона буде викликати поліцію. Проте, сказали, що не брали телефона. Телефон був золотистого кольору, в телефоні було 2 сім - картки НОМЕР_1 та НОМЕР_2 , ІМЕІ 1: НОМЕР_3 , ІМЕІ 2: НОМЕР_4 .Встановити особу, яка вчинила злочин не вдалося. Таким чином, з метою забезпечення проведення швидкого, повного і неупередженого досудового розслідування, дотримання розумних строків в ході прийняття процесуальних рішень та під час виконання процесуальних дій, виникла потреба у отриманні тимчасового доступу до запитуваної інформації. Просить клопотання задовольнити.

У судовому засіданні слідчий клопотання підтримав.

Врахувавши пояснення слідчого, обґрунтування клопотання, перевіривши надані матеріали клопотання та дослідивши докази по даних матеріалах, врахувавши позицію прокурора, вважаю, що клопотання підлягає до повного задоволення.

Кримінальне провадження № 120 180 301 100 015 12, що внесене до ЄРДР 11.07.18, попередня правова кваліфікація - ч. 1 ст. 185 КК України.

Клопотання, вцілому, відповідає вимогам ст. 160 КПК України, належним чином обґрунтоване в частині надання доступу до документів. У клопотанні зазначено та при розгляді справи наведено достатньо підстав вважати, що отримання запитуваних даних матиме важливе значення для встановлення осіб, які можуть бути причетними до вказаного злочину та отримання її іншим шляхом є неможливим.

На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 162, 163 п. 6, 164, 166 КПК України, слідчий суддя

УХВАЛИВ:

Клопотання задовольнити повністю.

Надати тимчасовий доступ до документів (в т. ч. - електронних), що перебувають у володінні операторів телекомунікації (мобільного зв'язку) - найменування юридичних осіб: - ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », що розташоване за адресою: АДРЕСА_1 ,

- ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », що розташоване за адресою: АДРЕСА_2 ,

- ІНФОРМАЦІЯ_4 », що розташоване за адресою: АДРЕСА_3 , слідчому СВ Ковельського ВП ГУ НП у Волинській області ОСОБА_3 або, за дорученням останнього, - оперуповноваженому СКП Ковельського ВП ГУ НП у Волинській області ОСОБА_6 або оперуповноваженому СКП Ковельського ВП ГУ НП у Волинській області ОСОБА_7 або оперуповноваженому СКП Ковельського ВП ГУ НП у Волинській області ОСОБА_8 або оперуповноваженому СКП Ковельського ВП ГУ НП у Волинській області ОСОБА_9 або оперуповноваженому УКР ГУНП у Волинській області ОСОБА_10 , та зобов'язати надати копію інформації про вихідні та вхідні дзвінки по ІМЕІ 1: НОМЕР_3 , ІМЕІ 2: НОМЕР_4 , встановлення сім - карток абонентів, що використовуються у телефоні марки "Samsung Galaxy J1 Mini", встановлення їх місцезнаходження з прив'язкою до базових станцій в період часу з 03.07.18 р. по 10.08.18 р..

У разі невиконання ухвали, слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до документів, має право постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених документів.

Строк дії даної ухвали встановити до 23.08.18 р. включно.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення. Вона є обов'язковою для виконання.

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного судуОСОБА_1

Попередній документ
75795695
Наступний документ
75795697
Інформація про рішення:
№ рішення: 75795696
№ справи: 159/3848/18
Дата рішення: 10.08.2018
Дата публікації: 24.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Ковельський міськрайонний суд Волинської області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); В порядку КПК України; Клопотання слідчого, прокурора, сторони кримінального провадження